Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitene, ha a párod...

Idegesitene, ha a párod rendszeresen túrná az orrát? Komolyan!

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, minden ok (nagyjából), de ez az egy nagyon idegesit benne. 27 éves, és túrja az orrát, nem csak előttem, mások előtt is. Nagyon utálom, hiába mondom neki, szinte már reflexből csinálja.

Fel szoktam mérgedni, nem is beszélek vele egy ideig, kiráz a hideg ettől a szokásától. Mit csináljak vele? :S:S:S

22/L


2011. máj. 31. 20:05
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
82%

Nyugodtan mondd meg neki, ilyen "akció" után, hogy aznap már ne érjen hozzád, mert viszolyogsz a gondolattól is.(szerintem nagyon nem is kell megjátszani, mert engem a gondolattól is kirázott a hideg.)

Őszintén szólva, nem tudom hogy a bánatban bírtál ki négy évet egy ilyen pasi mellett? Én az első orrtúrás után otthagytam volna. Bröáff...! Ez nem rossz szokás, ez simán tahóság 27 évesen, többszöri figyelmeztetés után. Bocs.

2011. máj. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg gáz. Miért kell mások előtt? Sz-rni is a szoba közepére szokott?:S
2011. máj. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező!

Te nem szoktál sz@rni,pisilni,fingani,böfögni?Akkor ezek szerint a taknyot sem szoktad az orrodból kiszedni!Érdekes problémái vannak a mai elkényeztetett kislányoknak!Akkor neked a régi kórban biztos nem lett volna faszid!

Remélem elég kiábránditó voltam......

2011. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem képes választani téged, akkor marad neki szexpartnernek, társnak az orrturás. ( Aki ilyen gyökér, az érje be a marokmarcsával.)
2011. máj. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
18%
erről beszéltek a régi öregasszonyok, mikor azt mondták, hogy lakva lehet valakit megismerni.igen, ilyenkor minden napvilágra kerül, ami előtte rejtve maradt.büdös zokni, büfi, izzadtságszag, reggeli rossz lehellet, orrtúrás stb.megnyugtatlak, kedves kérdező, ahogy már 4 évvel ezelőtt is túrta az orrát(fel sem tünt?)úgy 4 év múlva is fogja, sőt, 44 év múlva is. nagyobb gondod sose legyen.
2011. máj. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
33%
Hát ha tényleg ennyire gáz, akkor szoktasd le! Megoldás: szexmegvonás! Működni fog!
2011. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
8%

Szerintem a kérdező vegyen magának egy gumibabát!Az nem turja az orrát,nem kakil,nem pisil,nem böfög,nem fingik és semmi hasonló dolgokat nem csinál!

Nekem is van olyan sokszor hogy van mikor nem tudom kifujni zsebkendőben és muszály valahogy onnan kiszedni!

2011. máj. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
89%

Vannak pszichológiai esetek, olvastam erről anno valamit.


Amúgy az enyém is szokta, de utána kimegy kezet mosni és mások előtt nem teszi. Így nem zavar. Mondjuk engem az se zavar, ha fingik vagy böfög előttem. (hűha, milyen elítélendők vagyunk, hehe...)

2011. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
78%
B@sszátok meg, ti komolyan ennyire gyökerek vagytok? Tisztelet a kivételnek... Erre találták fel a zsebkendőt, azzal is ki lehet szedni, viszonylag kulturáltan. De az milyen már, hogy mások előtt az ujjával az orrában turkál, és hogy még szét is keni valahol? Nem hiszem el, hogy vannak ekkora taplók... Én nem tűrném el az ilyen viselkedést, ha nem hagyná abba dobbantanék!
2011. máj. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
15%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:48


Ba@szad meg te másik idiota!

Neked még nem volt olyan hogy hiába fújtad még sem akart onnan kijönni?Ahhoz bele kell nyulnod a kib@aszott orodba!

Abban igazad van hogy zsebkendővel is lehet,de akkor is csak túrod lényegében!

2011. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!