Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegesitene, ha a párod...

Idegesitene, ha a párod rendszeresen túrná az orrát? Komolyan!

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, minden ok (nagyjából), de ez az egy nagyon idegesit benne. 27 éves, és túrja az orrát, nem csak előttem, mások előtt is. Nagyon utálom, hiába mondom neki, szinte már reflexből csinálja.

Fel szoktam mérgedni, nem is beszélek vele egy ideig, kiráz a hideg ettől a szokásától. Mit csináljak vele? :S:S:S

22/L


2011. máj. 31. 20:05
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem exemmel jársz, de nem stimmel a kor, és nem járhattok 4 éve :D

Nem kicsit volt égő... :S Nem tudtam mit csinálni vele.

2011. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha zsebkendõvel tùrjuk nem ugyanaz, mint kézzel.brrr En viszont gyerekkormban làttam,azóta is kiràz a hideg, hogy az egyik szomszédasszony mindig kiszedte az orràból és meg is ette. Na kérem ne legyünk hànyinger keltõek.brrr
2011. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
88%

ÁÁÁÁ! Még jó, hogy ilyen emberekkel nem találkozom, mint a válaszadók aggasztóan nagy hányada! Ez undorító szokás! Sz*arni is természetes dolog, de mégsem a szoba közepén csináljuk! A zsebkendő nem egy bonyolult találmány! Ha meg nem elég hatékony, akkor ki lehet menni a mosdóba, és elintézni ott a dolgot, mert az másra nem tartozik!

Én egyetlen ilyen után kiábrándulnék:S Ha szellent vagy böfög az is rossz szokás, mert nem a nyilvánosságra tartozik, de néha kicsúszhat.. De hogy az orrtúrás?? Még jó, hogy meg nem eszi.. Bennem egy világ omlana össze, ha a páromtól/szülőmtől/testvéremtől/haveromtól ilyet látnék!

2011. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%

Közben olvasom a válaszokat! Az még rendben van, hogy valami nem jön ki orrfújással, de akkor kimész, magadra zárod a fürdőszobaajtót, és turkálsz ahogy jólesik. Már amennyiben kulturált lény vagy. Ha nem az vagy, akkor persze mehet mások előtt is, mert az olyan természetes, és még szexi is.

Jesszus!

2011. máj. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%

Ez kúrvaundorito.

Nem hogy idegesitene,de ki is ábrándulnék az első ilyen bányászakció után..

2011. máj. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

Az első után rá kell szólni, nem szabad hagyni. Az én páromnak is voltak (ennél enyhébb) idegesítő szokásai, volt, amit elfogadtam, de volt, amin igenis változtattunk.

Szólni kell, be kell vállalni a cirkuszt, nem szabad a "békesség kedvéért" magadban fortyogni. Nem üvölteni kell, csak határozottnak lenni.

Hozzáteszem, bizonyos dolgokban én is változtattam a kedvéért.

2011. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Megoszlanak a vélemények... Hát szerintem ez igenis tapló dolog. Ugyanúgy, mint ahogy a másik orra alá szellenteni, röfögni, ilyesmi -- szándékosan! Most nem arról beszélek, ha véletlenül kicsusszan valami, az természetes. De azt már tiszteletlenségnek, taplóságnak tartom, ha valaki úgy elengedi magát a párja mellett, hogy fingik, böfög, orrot túr előtte!!!


Oké, ez gusztustalan lesz, de tényleg van olyan helyzet, amikor valami birizgálja belülről az orrot, és nem jön ki orrfújással. Na, ilyenkor tényleg "ki kell jönnie a bányaterméknek" (régi gimis tanárom mondta így [!]). Teendő: az ember szépen fogja magát, kimegy mondjuk a klotyóba, elintézi, a produktumot megsemmisíti pl. vécélehúzással, kezet mos (!!!), ennyi. Mindezt zárt ajtók mögött, ismétlem.


De az, hogy valaki a párja előtt túrja az orrát, sőt hogy társaságban: hát szerintem a bunkóság netovábbja.


Nézd, kérdező, te tudod, mennyire zavar ez téged (bár sztem ha kiírtad a gyakorikérdésekre, eléggé zavarhat). Ha egyébként minden stimmel a kapcsolatotokban, és ez belefér neked, akkor szokd meg. Ha nagyon irritál... vagy beszélsz vele erről, vagy pedig dobbantasz.


26/N

2011. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
18%

Nem zavar,évek óta együtt vagyunk,ő is 27,nem gyépés,normális.Leszokott a körömrágásról,erre rászokott az orrtúrásra.A kisujján azért hosszabb a köröm,mert az fér be az orrába legjobban.

Megértem,ahol ő élt, nem volt soha bánya a környéken.Kulturáltan túrja,és csak előttem,és zsepibe törli a cuccot,nem dekorálja a falat meg ilyenek.Leszoktatni nem hiszem hogy le tudnám bármi ilyen dologról(nem is akarom,nem gusztustalan tőle,inkább aranyos),mert engem se tudtak soha a körömrágásról,magamtól hagytam abba.Ja,igen én is túrom,pihenésképpen,utána tisztább.

2011. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
25%

Komoly gondok az életben....

Istenem!Hát had turja már ha jól esik neki!Szexeljél vele többet és akkor nincs idő ilyen hülyeségekre!

2011. máj. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
47%
Hát tudjátok ki szexelne egy ilyennel... Elhánynám magam ha hozzám érne. :)
2011. máj. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!