Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdeseken miért...

Itt a gyakorikerdeseken miért nyavajog a legtöbb nő a házassága miatt? Azt hiszik itt megoldodik? Hiszen ők akartak férjhez menni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
54%

Többnyire elvált nők járnak ide, és többnyire nők. Ez egy problémamegoldó oldal lenne elvileg,szóval ezért keresnek válaszokat, amik szerintem egyébként egyértelműek, de biztosan sok segítséget nyújt nekik az oldal.

Szerintem a bosszantó inkább az, ahogyan a férfiakkal beszélnek, pedig így is kevés férfi ír ide,de amit némelyikük itt kap. Borzalmas.

2011. jún. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Azt gondolják hogy itt majd megoldodik a dolog!Ok tanácsot adnak egymásnak,de nem minden férj egyforma és nem minden férjnél vállik be ugyanaz!Szoval nyavajgás helyett miért nem probálják inkább rendbe rakni az életüket!?

Ja ami nem mellékes miért mindig a férfit hibáztatják?

2011. jún. 1. 17:40
 3/56 A kérdező kommentje:

Szerintem a bosszantó inkább az, ahogyan a férfiakkal beszélnek, pedig így is kevés férfi ír ide,de amit némelyikük itt kap. Borzalmas.



Hát nem véletlenül váltak el,nem kellenek a kutyának sem!Aztán a férfiakat hibáztatják,de önmagukban a hibát észre venni sajnos nem tudják!

2011. jún. 1. 17:41
 4/56 anonim ***** válasza:
32%
mert a nőknek soha semmi nem jó, ezt tanuld meg édesfiam.
2011. jún. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:41



Hohó én már megtanultam:)

2011. jún. 1. 17:42
 6/56 anonim ***** válasza:
30%

Azért vannak szituációk,amikor igazuk van.

Én biztosan állítom, hogy a válás két ember hibája, de az arány nem mindegy.

Nekem semmi bajom egyik nemmel sem, de amikor azt olvasom, hogy egy férfi sem csinál semmit, csak a nők és a férfiak sosem voltak különbek, akkor elgondolkozom mit tesz egy ilyen ember, ha fia születik.

2011. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem pontosan tudják, hogy itt nem fog megoldódni a problémájuk, csak hát ez egy ilyen oldal...bármit meg lehet kérdezni, a nők pedig beszédesebbek, "kérdezősebbek".

Persze, értem én mire gondolsz, én sem itt oldanám meg a problémáimat.

De mondjuk azzal, hogy te is feltetted ezt a kérdést, nos mire gondolsz? Majd megoldódik a helyzet és ezentúl egy nő sem fog a rossz házasságával kapcsolatban kérdezni? :):):)

De fog. Csak ne olvasd el. Az megoldja a jelenlegi bajodat. :)

2011. jún. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:51



Nekem ez nem baj!Csak érdekesnek találom....

Hogy nyavajgás helyett miért nem inkább a problémát oldják meg a férjükkel?Ami még érdekes számomra hogy az összes ilyen kérdésben az jön le hogy mindig a férj a hibás,de egyik sem imserné be hogy hát bizony bennem is van hiba....

2011. jún. 1. 17:55
 9/56 anonim ***** válasza:
100%
Ahány fajta ember annyi vélemény. Érdekel mások hogyan látják a helyzetemet, és talán elgondolkodom mit csinálhatok jobban. Lehet más is így van ezzel.
2011. jún. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
92%

Mindig a másik a hibás. Szerinted pl. a nők...

Látod, már megtanultad, hogy a nőknek semmi sem jó, mint ahogy írta is az egyik empátiakirály.


Ha itt sok pasi kérdezne, akkor a nők lennének hibásak. De sok nő kérdez és sok nő válaszol, így a pasik lesznek a hibásak.


Amúgy gondolj csak bele, aki itt kérdez a párjáról, annak mennyire szar lehet a kapcsolata. Valószínűleg otthon már nem is beszélgetnek egymással! Mert aki arra veszi rá magát, hogy itt kérdezzen, annak valószínű egy rakás kaki a kapcsolata!


Viszont ha belegondolsz, neked is csak az jut eszedbe, hogy biztos a nő hibás, meg miért kérdezősködik, meg mit képzel...tehát benned is van bőven előítélet a nőkkel szemben.

Pedig szerintem egyszerűen arról van szó, hogy egy rossz kapcsolatban vannak, nem tudják otthon megbeszélni a dolgokat. A pasik meg magukban tartják a problémákat és inkább nem kérdeznek.

Ezek nemi sajátosságok, és nem nevezném hibának őket.

2011. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!