Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdeseken miért...

Itt a gyakorikerdeseken miért nyavajog a legtöbb nő a házassága miatt? Azt hiszik itt megoldodik? Hiszen ők akartak férjhez menni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

És hogy itt sírnak a nők? Hát azért is van ez az oldal, sírnál te is mindenhol, ha pl.ottmaradnál pár gyerekkel pénz/fedél nélkül, míg a kedves "párod" új életét élvezné legújabb szeretőjével.



Arról csak is ti tehettek hogy a férjetek keres egy másikat...

2011. jún. 2. 14:31
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Arról meg te tehetsz, ha a feleséged keres egy másikat.

Csak a logikádat követtem, mielőtt nemtetszésed nyilvánítanád.

2011. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
0%

Bocsánat, de abban teljesen igaza van a kérdezőnek, hogy úgy hozzák a színvonalat, az ilyen "szemét férfiak" kommentek, hogy csak na.

Mindjárt linkelek kérdést.Én is torkig vagyok már az egésszel. Miért nem lehet objektívnek lenni? A szerelem szex témakörben meg az ellenkezője megy,ott a nőket szidják, de az közel sem ilyen súlyú, mivel ott javarészt tinik vannak, ti meg felnőtt emberek vagytok.

Engem nőként nem sértett meg a kérdező, mivel nem ingem a problémája.

2011. jún. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Annyi esz sem szorult beled, hogy ne tiszteld az embertarsaidat? Miert masok edesanyjat szidod? Mi ertelme? Ne tegyel fel kerdest, ha nem birod a kritikat, de legyszives probalj mar meg felnott letedre viselkedni. Peldat kell mutatni nem pedig.. ahhhh.. na mindegy. Szanalomrameltoan kommunikalsz.
2011. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.


Látom nagyon unatkozol és nem tudsz leppantanni a témáról és róla sem!Nincs jobb dolgod mint velem foglalkozni?

2011. jún. 2. 19:53
 56/56 anonim ***** válasza:
Nincs.
2011. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!