Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdeseken miért...

Itt a gyakorikerdeseken miért nyavajog a legtöbb nő a házassága miatt? Azt hiszik itt megoldodik? Hiszen ők akartak férjhez menni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
0%
Ne bántsátok már, a kérdező valószínűleg feldúlt valamiért. Velem sem beszélt csúnyán, csak azokkal, akik úgy válaszoltak neki. Ugyanolyan értelmes a kérdése, mint a többieké, nem mellesleg valóban sokan előbb ülnek ide, minthogy otthon kérdezzenek.
2011. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem bantotta a kerdezot.
2011. jún. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:

Nem a fenét. "Biztos olyan férjük lehet, mint te"...

Nem is ismeritek..

2011. jún. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
Szerintem ertheto miert gyanusitgatjak.
2011. jún. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
Akkor sem kellene ilyet mondani egy ismeretlennek. Másnak is rosszul esne, ha ismeretség nélkül így beszélnének vele.
2011. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2011. jún. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Jajj, meg ne sajnáljuk már szegényt!
2011. jún. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
Nem az,hogy sajnálom, de nem csodálkozom a hozzáállásán. Ha olyan modorú emberekkel volt körülvéve,mint akik általában bántó válaszokat írnak,akkor egyáltalán nem meglepő a véleménye.
2011. jún. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

22:03

Miért, a kérdező milyen stílusban ír? Akárhogy beszélnek velem, azért tartok egy színvonalat ha már értelmes embernek gondolom magam. Már eleve a kérdés provokatív, most mit várt?

2011. jún. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:03


Köszi a védelmet!:)

De már hozzá szoktam az ehhez hasonló reagálásokhoz itt a gyakorikerdeseken!

Ahhoz is hozzászoktam hogy átmegy itt minden személyeskedésben!


A többi hozzászolónak aki nem tudott rendessen válaszolni!

Feltettem egy kérdést amire höbörgés lett a reakció!Kiváncsiságból viselkedtem így,kiváncsi voltam a nők reakciójára és úgy általában a válaszokra!De hát a megszokott fikázást kaptam!Nem csalodtam!:)

Nem értem mi probléma van ezzel a kérdéssel!?Szerintem teljessen jogos ez a kérdés,mert nap mint nap vagy 10 ilyen kérdést feltesznek hogy jaj most miért ilyen a férjem?jaj most elváájunk?jaj most mit csináljak vele?

HOGY MIT CSINÁLJATOK?Üljetek le és beszéljétek meg egymás között és ne a gyakorikerdeseken nyavajogjatok!

Meg az is undorittó hogy a legtöbb nő itt fikázza a férfiakat,a legtöbb kérdésbe bele olvasva a férfit hibáztatják és egy szemét állatnak van be állitva!

Férfiak is tesznek fel hülye kérdéseket,de azért nem sok helyen szidták a nőket,úgy ahogy azt a nők teszik!

Ha ennyire nem vagytok megelégedve a férfiakkal akkor miért nem nyaljátok egymás pináját és csináltok egymásnak gyereket??Azt is észre vettem hogy a legtöbb nőnek arra kell a nő hogy megcsinálja a gyereket,aztán utánna nagy ívben lakakilják a férjük fejét és akkor csodálkoznak ha a férfi félre keffent és másutt keresi a boldogságot,miközben a feleségtől egy csepp kedvességet nem kap!Többek közt én az asszonytól és még jó pár férfi társam!

2011. jún. 1. 22:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!