Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdeseken miért...

Itt a gyakorikerdeseken miért nyavajog a legtöbb nő a házassága miatt? Azt hiszik itt megoldodik? Hiszen ők akartak férjhez menni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem szolonak. O is provokativ, mas dolgaba belekot, altalanosit, lenezi azokat a hazassagban elo noket akik probalnak itt tanacsot kerni? Mennyivel jobb naluk azzal, hogy oket ocsarolja? Semennyivel. Senki nem feleselt volna neki, ha nem teszi fel ezt a bugyuta kerdest es sajat maganak megtartja a velemenyet az emlitett kerdezokrol.
2011. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
Kerdezo mar ne is haragudj, de te akkor miert nem a sajat hazassagoddal torodsz? Ugy oszinten? Mit erdekel teged a gyakorikerdesek.hu-n kerdezok elete? Minek olvasod el? Minek oktatsz ki masokat? Te vagy az atyauristen?
2011. jún. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:40


Persze hogy provokatív!Miért hogy kellett volna fel tennem ezt a kérdést!Akinek amúgy nem inge az nem veszi magára!

Gondolom a nagy többség aki ide írt az ilyesmi kérdést tett fel!

Azért mert én úgy gondolom ha valaki komolyan gondolja a házasságát akkor nem itt idegen emberekkel vitatja meg a magán életét kitálalva!Számomra ez undorittó dolog!

Menjen el egy szakemberhez vagy egy barátnővel családdal beszéljék meg vagy legfőképpen a férjükkel!

2011. jún. 1. 22:46
 34/56 anonim ***** válasza:

"Férfiak is tesznek fel hülye kérdéseket,de azért nem sok helyen szidták a nőket,úgy ahogy azt a nők teszik!"

Hány kérdést linkeljek neked, ahol a férfiak szidják a nőket. Elsőnek nézd meg a saját válaszaid itt.


"Azt is észre vettem hogy a legtöbb nőnek arra kell a nő hogy megcsinálja a gyereket,aztán utánna nagy ívben lakakilják a férjük fejét és akkor csodálkoznak ha a férfi félre keffent és másutt keresi a boldogságot,miközben a feleségtől egy csepp kedvességet nem kap!"

Mármint, arra kell a nőnek a férfi?

Általában a férfiak azok, akik megcsinálják a gyereket, majd tojnak a nőre. Erről születik itt rengeteg kérdés. Pl., hogy miért nem érdekli már a férfit a felesége onnantól kezdve, hogy terhes lett. Megy, keres egy fiatalabb nőt.


"Többek közt én az asszonytól és még jó pár férfi társam!"

Szóval, neked is problémád van otthon, de ahelyett, hogy megbeszélnéd az "asszonnyal", ide jössz nyavajogni, hogy a nők miért így, miért úgy.


Az baj, hogy a másik szemében a szálkát, a sajátodban meg.... Ugye ismerős.

Kettős mércéd van, és álszent vagy. Szerintem próbáld meg alkalmazni a saját hasznos tanácsod. Rendezd az otthoni problémáid, ne ide gyere nyavajogni.

2011. jún. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:43


Igen én vagyok az atyaúristen te meg egy senki!

Na most megnyugodtál?

2011. jún. 1. 22:47
 36/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:47


Ok látom még mindig nem esett le!

A lényeg az volt hogy nem törölte ki a gépből az előzményeket és ugyanúgy itt nyavajgott ahogy a többi idiota többek közt rólam!Na csupán ezért vagyok ideges!

Remélem érthető volt!

2011. jún. 1. 22:50
 37/56 A kérdező kommentje:

Igen tudom én meg most itt nyavajgok hogy milyen idiota volt!

Csak hogy én nem szoktam itt írogatni nagyon,beregisztrálva sem voltam,csak néha egy két kérdést elszoktam olvasni ami érdekelt!

2011. jún. 1. 22:54
 38/56 anonim ***** válasza:

"A lényeg az volt hogy nem törölte ki a gépből az előzményeket és ugyanúgy itt nyavajgott ahogy a többi idiota többek közt rólam!Na csupán ezért vagyok ideges!

Remélem érthető volt!"


B*szki! Mégis hogy esne le?? Mi sem vagyunk gondolatolvasók!!

És miért nem ezzel kezded?! Ááááá!!!

De te is csak általánosítasz! Menj és mondd meg neki, hogy mi a bajod VELE!! Nem az összes nővel, hanem VELE. Mondd meg neki, hogy VELED beszélje meg, mert hajlandó vagy beszélni vele. De ne ilyen p*csázó stílusban, hanem kulturáltan, különben nem fog veled beszélgetni!

2011. jún. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

"Azért mert én úgy gondolom ha valaki komolyan gondolja a házasságát akkor nem itt idegen emberekkel vitatja meg a magán életét kitálalva!Számomra ez undorittó dolog!

Menjen el egy szakemberhez vagy egy barátnővel családdal beszéljék meg vagy legfőképpen a férjükkel!"


Egyébként ebben egyetértek veled, csak kicsit kiakasztó volt a stílusod.

Személy szerint első körben a párommal beszélek (bár jelenleg nincs), ha nem tudok vele szót érteni, akkor sem beszélek barátnőkkel, mert nem igazán vannak, és nem szívesen adom ki magam ismerősnek. A magánéletemhez senkinek semmi köze. De! Ha már túl vagyok azon, hogy a párommal próbálok beszélni, de ez hatástalan, valószínűleg én is ide jönnék, hogy névtelenül, olyan emberektől kérdezzek, akik nem ismernek.

2011. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim ***** válasza:
Sajnallak.
2011. jún. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!