Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdeseken miért...

Itt a gyakorikerdeseken miért nyavajog a legtöbb nő a házassága miatt? Azt hiszik itt megoldodik? Hiszen ők akartak férjhez menni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Arra meg mindig nem adtal valaszt, hogy teged miert zavar mas nyavajgasa? Ha meg annyi eszed van, hogy az osszes nore kiterjeszted a felesegeddel valo problemaidat nem lehetsz valami eszes. Menj azt beszeld meg vele, ne itt nekunk nyavajogj mar nekunk. Unalmas.
2011. jún. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 76%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:02


Azért mert mint mondtam néha beleszoktam olvasgatni egy két kérdésben és elég sok ilyen kérdéseket láttam hogy kitálalták az otthoni problémáikat a férjükről!


Amúgy ha annyira unalmas és idegsittő akkor nem értem hogy mi a büdös francért foglalkozol velem és egyeltalán miért írogatsz ide?Szerintem van még pár kérdés itt az oldalon ami megválaszolásra vár még......Menjél akkor politizálj egyet vagy nem tudom....

2011. jún. 1. 23:08
 43/56 anonim ***** válasza:

Amúgy, egy tipp. Vidd el valahová, főzz neki vacsorát, vagy valami, és beszélgessetek. Kérdezd meg, hogy nincs-e valami gondja, baja, amit meg szeretne beszélni veled. Biztosítsd róla, hogy figyelsz rá és meghallgatod. Ha nem mondja el, vezesd rá a témára. Bosszant, hogy itt kérdez, és nem veled beszél? Lehet hogy megtette, de nem figyeltél rá? Vagy nem értetted? Mindegy, legyél előzékeny, és adj neki lehetőséget, hogy elmondhassa, mi baja van.

Nem mondom, hogy beválik, de egy próbát megér. Vagy nem?

Azért ne gondold, hogy minden nő ide rohan először, viszont nagyon sok nő várja a párjától, hogy az kitalálja, mi baja, vagy értsen célzásokból. Én is olyan voltam, aztán rájöttem, hogy ez nem működik. Bár nagyon romantikus, ha kitalálják az ember gondolatait, csak nem működőképes.

Viszont van akivel beszélni sem lehet, egyszerűen nem érdemes. 4-5 évig éltem együtt egy pasival, akivel semmilyen módon nem tudtam kommunikálni. Sem reggel, sem este, sem szóban, sem írásban, sem röviden, sem hosszan... Egyszerűen minden próbálkozásom kudarcot vallott. Akkor még nem ismertem ezt az oldalt. Ha kérdést tettem volna fel róla, egyöntetűen mindenki, férfi és nő is azt tanácsolta volna, hogy meneküljek.

2011. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:

Annyira sajnalatos vagy, hogy valaszoltam, baj? Nem ertem mit csodalkozol, ha masokat provokalsz azt hitted majd mindenki egyet ert veled? Elkell fogadnod, hogy masok vagyunk masok a velemenyeink (jelen esetben az emlitett kerdezokrol van szo).

Nem biztos, hogy azert, mert ok tanacsot kernek itt az nekik hatastalan csak azert, mert te ugy gondolod. Vagy egyenkent megszoktad oket kerdezni? Ha a felesegeddel van bajod, az sem rank tartozik, te meg csak tanacsot sem kertel, csak elkezdtel bunkozni meg altalanositani az itt kerdezokrol. bar hiaba probalok neked ervelni vagy barmit is mondani, szer

2011. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
intem vagy annyira nem mondom ki, hogy micsoda, hogy a sajat igazadhoz fogsz ragaszkodni. (lemaradt)
2011. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de annyit nyavalyogsz, hogy sokaig nem esett le, hogy ferfi vagy.
2011. jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
Ja, így már értem a problémádat. Szóval asszonyka nem tud veled zöldágra vergődni, itt elmondta a problémáit, mindenkitől olyan (helyes) választ kapott, hogy tegyen téged lapátra, és ezért szemét az összes nő. Valaki írta előbb, hogy sajnál. Én pedig a feleségedet sajnálom.
2011. jún. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:21



Én meg a jó édes anyádat....

Azt se tudod hogy miről van szó és itt ugatsz mint a kutyák!

Menjél dolgozni inkább vagy keressél valami jobb elfoglaltságot!

2011. jún. 2. 11:26
 49/56 anonim ***** válasza:

"Ok látom még mindig nem esett le!

A lényeg az volt hogy nem törölte ki a gépből az előzményeket és ugyanúgy itt nyavajgott ahogy a többi idiota többek közt rólam!Na csupán ezért vagyok ideges!

Remélem érthető volt!"

Ezt te írtad. Akkor mit nem tudok?

Anyukám köszöni szépen a sajnálatodat, és kitartást kíván neked önmagad elviseléséhez.

2011. jún. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
Azért a válásokban többször hibásak a férfiak. Egy nő, főleg több gyerekkel, feladott karrierrel, aki a családjának él, nem hagyja ott pitty-potty ügyekért a férjét, hiszen ezzel lehúzza az életét a wc-ben. A férfi meg megunja a dolgot (meló is van otthon, a feleség is csak ugyanaz, ráadásul fáradt), keres egy frisset, fiatalt, és kezdhet új (legény)életet, korántsincs annyi vesztenivalója.És hogy itt sírnak a nők? Hát azért is van ez az oldal, sírnál te is mindenhol, ha pl.ottmaradnál pár gyerekkel pénz/fedél nélkül, míg a kedves "párod" új életét élvezné legújabb szeretőjével.
2011. jún. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!