Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt a gyakorikerdeseken miért...

Itt a gyakorikerdeseken miért nyavajog a legtöbb nő a házassága miatt? Azt hiszik itt megoldodik? Hiszen ők akartak férjhez menni!

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 17:37
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
85%
En ezt a kerdest olyan szogbol tudom megkozeliteni, hogy eloiteletes vagy es sablongondolkodasu. Ezert tobb, mint valoszinuleg nem is az igazi oldalat latod adolgoknak, tehat a kerdes amit feltettel erdemtelenne es lenyegtelenne is valt ezzel.
2011. jún. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
89%

Nyavajgás.

Más néven probléma felvázolása, tanács és segítségkérés, érdeklődés mások tapasztalata iránt.


Az önmagukban hibát nem keresés pedig pontosan ugyanígy jellemző a férfiakra is. Épp eleget olvastam hozzá ezt az oldalt, hogy tudjam. Csak ők nem válás témában, de a sírás az nagyon megy nekik.

A minap többen küldtünk el a p-be egy "férfit", mert kapott ezer tanácsot, de ő csak sajnáltatta magát. Csak hogy mondjak neked valami ellenpéldát is.

És amit még jellemzően láttam itt, hogy a nők egy bizonyos férfiban keresik a hibát, azaz az aktuális férjet, a válaszolók esetleg a volt barátjukat, férjüket hozzák példának, míg a férfiak nagyon sokszor úgy kérdeznek és válaszolnak, hogy MINDEN nőre kiterjesztik az épp aktuális problémájukat, amit 1 nő okozott. (vagy a fenti példából kiindulva, önmaguknak okozták)

2011. jún. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Mert kb. olyan pasi lehet a férjük, mint te. Aztán a nők próbálkoznak egy darabig veletek, esetleg még itt is kérnek tanácsot, majd ha jól döntenek, lelépnek. Aki meg hisz a csodákban, az marad, s szép lassan halál boldogtalanná válik.
2011. jún. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

"Minek?Nincs nő nincs idegeskedés!Teljessen egyszerü!"

Na, pontosan erről beszéltem!

A színvonal meg csapkodja a biztosítékot.

Hidd el, ilyen stílussal, te sem kellesz egy nőnek sem, úgyhogy nem kell aggódnod.

18:26 voltam

2011. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
51%

"Lelehet pontozni"

Feltűnt már neked, hogy hogy működik az oldal?

2011. jún. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Tudod miért itt siránkoznak sokan? Mert pl egy idióta férjük van, akivel ha akarják se tudják megbeszélni a problémákat mert lesz.ja, de ha meg a pasinak van gondja ő nyugodtan nyávoghat és ráfoghatja a nőre, hogy miatta van minden. Mert a férfiak utálnak komolyan beszélni, eddig nagyon ez a tapasztalatom, pedig anélkül egy kapcsolat sem működik. Különben arra még nem gondoltál, hogy nem minden férfit kényszerítenek házasságba, tehát ő is szeretett volna feleséget magának és egykor még minden rendben volt? Nem habostorta az élet egy idő után előjönnek a problémák, amit vagy megoldunk vagy elfutunk előle és a férfiak általában szeretik a második megoldást választani :)
2011. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Hidd el, ilyen stílussal, te sem kellesz egy nőnek sem, úgyhogy nem kell aggódnod.


Ne is kelljek!Az a cél hogy elriasszam magamtól őket,de minnél messzebre!Nekem eddig egy nő sem hozott boldogságot és megnyugvást az életemben!

Az hogy így beszélek róluk annak oka van!Én szerettem a nőket és tenyeremen hordoztam őket,de ahányszor átvertek és tönkre tették az életemet azt nem kivánom senkinek!Nem ilyen voltam hidd el!Csak vannak dolgok ami kihozza az emberből ezeket a dolgokat hogy így beszéljek róluk!

Nekem megvan rá az okom.

2011. jún. 1. 20:04
 18/56 anonim ***** válasza:
Arra van meg az okod, hogy azokat a nőket szidd akik átvertek! Tudom, hogy mindig mindenki azt mondja a másiknak, hogy majd találsz normálisabb párt magadnak és blabla, de van benne igazság. Lehet, hogy sokat kell rá várni de akkor is.
2011. jún. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
100%

A nők ne szidják a férfiakat, mert semmi okok rá, de te szidhatod a nőket, mert minden okod megvan rá. Nem semmi logika.

Az utóbbi hetekben te vagy a sokadik példa arra, hogy manapság már a férfiak a gyengébbik nem. És még a nők nyavajognak, mi?! Jesszus!

2011. jún. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
Most ugyanazt csinalod, mint akikrol beszelsz. Nyavajogsz.
2011. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!