Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Pár hónapja a férjem külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja a férjem külső kapcsolatba bonyolódott, ami persze lelepleződött. Ha voltatok már hasonló helyzetben, hogyan oldódott meg? Válni, vagy inkább várni, hogy majd megoldódik?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyunk házasok, második gyermekünkkel nyolc hónapos terhes vagyok. Pár hónapja a férjem külső kapcsolatba bonyolódott, ami persze lelepleződött. Jelenleg is tart a románc, és nem érti, mi a bajom, hiszen nem akar elhagyni bennünket, de nagyon változtatni sem akar a kialakult helyzeten. Nem érti, hogy miért vagyok kiborulva, miért emlegetem a válást, szerinte felfújom az egészet.
2009. febr. 23. 12:37
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
97%
Hát nagyon nem vagy könnyű helyzetben. Az meg sokmindent elárul a férjedről,hogy miután lelepleződött nem vet véget a románcnak,pláne,hogy 8 hónapos terhes vagy. Egyedül el tudnád látni a piciket(anyagilag)? Lenne segítséged,mondjuk a szüleid? Mert ha igen,akkor jobban járnál ha elválnál. Ha a párod nem érti,hogy mi baj,akkor nincs mit megmenteni,meg mire várni. Az ilyen pasik általában elöbb vagy utóbb elhagyják a családjukat. Sok szerencsét!
2009. febr. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
82%
Az én férjem legalább egyböl dobta a nöjét ,amint én megtudtam ,hogy van neki mi is jó rég óta vagyunk házasok!
2009. febr. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Egy ideig nem tudok lépni, nincs szülői háttér, családi segítség mögöttem, és a kisbaba miatt a jövedelmem is igen megcsappan egy időre. Bölcsibe pedig nem szeretném idő előtt adni, hogy visszamehessek dolgozni.
2009. febr. 23. 13:11
 4/41 anonim ***** válasza:
95%
basz.i ez kiborító! megcsalja a terhes feleségét??? és kihasználja a kiszolgáltatottságodat...?? kihez mentél te férjhez...???
2009. febr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok jóra nem számíthatsz tőle. Ha ebben az állapotban, amikor leginkább melletted kellene állnia képes megcsalni, és azt várja el, hogy TE ÉRTSD MEG ŐT nem hinném, hogy ő az a társ, akire szükséged lenne. A helyzetedet bonyolítja, hogy anyagilag függsz tőle. Egyedül nevelni 2 gyermeket nehéz feladat, de úgy tűnik, ha ebben a házasságban maradsz, akkor is egyedül leszel. Ha elválsz, esélyed lehet arra, hogy találj társat magadnak, aki megbecsül. A gyerektartás nem éppen egy anyagi kánaán és biztosan nagyon nehéz belőle kijönni, de legalább nem mérgezné az önbecsülésedet egy ilyen megalázó helyzet. Ha jelenleg ezt nem érti, később akár durvább dolgokat sem fog "megérteni". Az ilyen helyzetek többnyire egyre rosszabbak lesznek, kutyából nem lesz szalonna.

Most figyelj csak a gyerekeidre, igyekezz nem túl sokat idegeskedni (tudom, mondani könnyű...) a picurkád miatt. Ebben a helyzetben méginkább szükségük lesz rád! Egy ilyen pasi egyetlen könnycseppet sem ér meg!

2009. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%

"Jelenleg is tart a románc, és nem érti, mi a bajom, hiszen nem akar elhagyni bennünket, de nagyon változtatni sem akar a kialakult helyzeten."

Ettől a mondattól szomorodtam el nagyon.

Miután lebukott, nem is szégyelli magát, még csak nem is tesz úgy, mint aki szégyelli magát, - úgy tűnik, erkölcsileg egyáltalán nem találja kifogásolhatónak, amit tesz - és ez a szörnyű az egészben!!!! Ez mutatja, mennyire nem tisztel!

(Más lenne persze, ha előzetes megegyezés alapján kölcsönösen nyitott házasságban élnétek, de így akárhogy csűti-csavarjy, hülyének nézett, átvert, becsapott, kihasznált - Te ugyanis, mint a legtöbb ember, mondogám házasságba mentél bele, és ebben a tudatban voltál.)

"nem érti, mi a bajom, hiszen nem akar elhagyni bennünket, de nagyon változtatni sem akar a kialakult helyzeten." most elvárja, hogy ess hanyatt azért, mert nem tesz gyermekeit egyedül nevelő elvált, magányos anyává? Tudja, hogy Te is félsz ettől a státusztól (anyagilag, érzelmileg), és EZZEL ÉL VISSZA!!!!!!!!!!! A kiszolgáltatottságoddal, azzal hogy Te magad is elhiszed, hogy nem tudsz lépni - és leépíti az amúgy sem túl sok önbecsülésedet :( Tudja, - azaz úgy tudja - hogy Te úgysem hagyod ott - ez abból látszik, hogy ő azzal érvel, hogy nem hagy el Benneteket - ezek szerint azt hiszi, nála van a kontroll, és meg sem fordul a fejében, hogy Te nem egy alárendelt lény, báb vagy lábtörlő vagy, hanem Te is léphetsz... Szerintem szegényen még mindig jobb, mint megalázottan élni. Te ennyit érsz, ezt érdemled, hogy osztozz a férjeden egy másik nővel? Megérdemel Téged a férjed, aki mint egy pöffeszkedő török basa, héremet akar tartani?! És egymás tisztelete, emberi méltósága, az egymásnak tett ígéret - ez hol marad??? Nem hagyd, hogy lábtörlőnek nézzen, ne tiszteljen, csak mert nem vagy gazdag, és szereted.

Férjed térben, időben is el van tévedve - a többnejűség ideje a világ 1-2 elmaradott részétől eltekintve lejárt, és a mi társadalmunkban annyira nem is volt jellemző. Közöld vele, hogy hagyjon fel, de sürgősen ezzel a nyegle szemlélettel, szálljon le a magas lóról, és döntsön. Azt is közöld vele, hogy nem félsz elhagyni. (Én mondjuk alapból elhagynám, lehetőséget sem adnák, de megértem, ha valaki nem kíván ilyen drasztikusat lépni - de a büszkeséged megőrzése akkor is fontos, különben újra meg foga csinálni.)

Ne hagyd magad, és - mint annyi nőnek -, Neked is többet kellene a mondataidba építeni a "nehogy már" kifejezést! :)

Hypathia

2009. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
76%
az tuti, hogy többet nem feküdnék le egy ilyen alakkal. Még elkapsz valamit...Ez a minimum amivel büntetném, de úgyis azon lennék, hogy mielőbb elhagyhassam!
2009. febr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
100%
Felháborito amit a férjed müvel föleg,hogy semmibe veszi az álapotodat,de azért a "kedves" hölgyet is megkérdezném,hogy nincs neki lelkiismeretfurdalása.
2009. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
85%
Mióta van abban a külső kapcsolatban, egyáltalán 1 tartós vagy több nőről van szó? Mert ez se mindegy. Valószínűleg kényelmes neki, hogy te viszont ott vagy, és ezért nem akar válni, a másik oldalról viszont valami mást kap meg, amit tőled nem. Ha te nem hagyod ott, és ő nem változtat, ennek a gyerekek isszák meg a levét, ha ezt akarod, maradj csak.
2009. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű a helyzeted. Tudom, pár éve én is átéltem ezeket, azt leszámítva, hogy én nem vártam akkor babát, amitől még érzékenyebb lettem volna. Megértem azokat, akik azt mondják, hogy rögtön ott kell hagyni az ilyen férfit, de szerintem ők még nem kerültek ilyen helyzetbe. Én is azt mondtam mindig, hogy rögtön kidobnám a férjem, ha kiderülne róla, és én lepődtem meg legjobban, hogy hogy küzdöttem, hogy helyre hozzuk a dolgokat. Az én férjem viszonylag hamar belátta, hogy hibázott. De Ő is ugyan ezt játszotta mint a Te férjed, nem hagy el minket, de nem is zárja le az új kapcsolatot. Szerintem ilyen esetben sok férfi azt várja, hogy a nő mondja ki azt, hogy menjen el otthonról. Akkor mások szemében mégsem akkora szemétláda. Sőt, sokan még áldozatként is tekintenek rájuk. Nálunk akkor kapott észbe, mikor ráébred, hogy milyen is az új nőcske valójában. Többnyire minden szerető csak fényezi magát. Nálunk a nőnek természetesen volt barátja évek óta a férjem mellett. Mikor a férjem ezt megtudta rögtön kiábrándult belőle. Először próbált tagadni a nő, de esélye se volt kimagyarázni. A nő barátját én találtam meg, beszéltem meg vele egy "randit", ahol mindent kitálaltam neki. Utána még magunkhoz is felhívtam, hogy beszélgessenek egy kicsit a férjemmel. Tőlünk hívta a barátja a nőt, aki persze mindent tagadott. Lehet, hogy érdemes lenne beszélned a nővel.
2009. febr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!