Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolati problémák a...

Párkapcsolati problémák a pénz miatt. Mi legyen, ha nem tudunk megnyugodni?

Figyelt kérdés

Siralmas munkahely,alig van fizetés. Hó végén üres tésztát eszünk,mert nem futja másra az albérlet kifizetése után,pedig csak garzon. Mindketten el vagyunk keseredve,egymáson töltjük ki,és ez sajnos főleg rám igaz.Lassan az életkedvünk is elmegy,a stressz tönkretette a szexuális életünket is.

Párom szimplán csak elfelejt dolgokat,kihagy az agya,én viszont néha elvesztem az eszem,olyankor csúnyán összeveszünk a semmin.Hogyan kezeljem/jük? annyira elegem van,nem is tudom kifejezni.Mintha nem lenne értelme az életnek,csak vegetálunk a semmi közepén. 2,5 éves kapcsolat.


2011. jún. 1. 23:31
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Milyen kiadásaitok vannak még? Mert írod, hogy rengeteg kiadás. Fontossági sorrendet kell kialakítani. Pl. internet nem létszükség. Most nem bántani akarlak, csak valamiben próbálnék segíteni. Ami nem létszükség, azt egyelőre el kell felejteni. Lehet azzal jönni, hogy miért él az ember, de amellett, hogy elfelejted a nem létszükséges dolgokat, dolgozni kell azért, hogy előbb-utóbb újra költhessetek olyanokra is, ami nem annyira elsődleges.
2011. jún. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
az internet egyrészt munkaeszköz nekem(gépkarbantartásokat szoktam néha vállalni,ahhoz pedig igencsak jól jön) másrészt pedig internetutalványt kapunk.
2011. jún. 2. 15:07
 23/31 A kérdező kommentje:

kiadások pl telefon(munkaeszköz,egy előfizus,anyósomék intézik egy részét,az enyém kártyás) és a macska,kb 3000HUF/hó.mint írtam,sorra mennek tönkre a cuccaink,két hete nem porszívóztam...

az itteni viszonylatban elég jó áron vettük ki a lakást,szoba,konyha egybe fürdő és WC spejz.előzőleg egy ugyanilyen lakásban laktunk,egy lépcsőházzal arrébb,ott volt telente 75 is a rezsi(most 25 maga az albérlet díja,az előző 30 volt) télen kb 70 az amit mindenestül fizetünk ki rápluszminusz 3,a három nyári hónapban csak 50,a többiben 55-60 körül. de mikor kevesebb,akkor se tudunk félretenni,mivel mint mondtam,mindig van valami...

2011. jún. 2. 15:13
 24/31 anonim ***** válasza:
a macska 3000, pórszívó meg nincs?? hát ez elég gáz. macskát el,és másik lakás. baromi sok a rezsi
2011. jún. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
a macskám marad. ezen nem vitatkozom. olyan mint a gyerekem. a másik lakás meg csak az lehet,ha munkásszállóra megyünk,mert itt ennél olcsóbb nincs.
2011. jún. 2. 16:12
 26/31 anonim ***** válasza:

hát ez elég gáz,mert akkor nyugodtan mehettek pestre is,ennyiér ott is van albi,és kevesebb rezsivel is.


én azt látom igazából semmi megoldást nem fontoltok meg,csak hátítasz h ezt nem,azt nem.


valaki írta h diákmunka? arra nem is reagáltál. meg h levelezőn is lehet tanulni. 16 éve kortól lehet dolgozni


ne siránkozz,tegyél valamit.


vagy csak az a kérdés,h h kezeljétek a tehetetlenségeteket? hát, szenvedjetek tovább.

2011. jún. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

három diákszövnél vagyok regisztrálva,járok a nyakukra,de csak délelőttös munkát tudnának adni,az pedig az iskola miatt nem lehetséges.levelezőre nem mehetek,egyrészt mert kiskorú vagyok,másrészt mert szakmát tanulok.

ne hidd,hogy ezeket nem rágtuk végig ezerszer.azért tettem fel a kérdést,hátha valaki újat tud mondani.sajnos nem sok új volt itt.én lennék a legboldogabb ha változna.

2011. jún. 2. 16:41
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Át kell nézni pontosan a számlákat, ha kell, akkor nem tusolunk/fürdünk csak 5 percig, amíg szappanozzuk magunkat elzárjuk a vizet, étkezést is minél olcsóbban kell megoldani, most már fűtés nincs, annyival is kevesebb, villanyt mértékkel használni, stb. Ez bizony idő meg energia, de a ti helyzetetekben ez a megoldás, a macska meg 3000 Ft-ért amikor nincs mit enni, igenis luxus.
2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Írtad, hogy Kom-Eszt megyébe laktok. Ha magánba megírod, hogy merrefelé, én adok neked egy porszívót, és segítek is az elromlott dolgaidat megjavítani.

2011. jún. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
én 16. évesen simán mentem levelezőre érettségizni.. simán el lehet menni
2011. jún. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!