Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul csinálom talán? Nem...

Rosszul csinálom talán? Nem vagyok feleségnek való?

Figyelt kérdés

Régóta van párkapcsolatom, és az az elvem, hogy el kell fogadni a másikat olyannak, amilyen. Én is ezt várom el a társamtól.

Olvasom itt a kérdéseket, válaszokat, és mindenhol azt látom, hogy a nők egy része tippeket ad arra, hogy "Hogyan neveljük meg a férjünket." Hogyan változtassuk olyanná, amilyenné mi akarjuk.


Én ezt nem szeretném. Ő egy felnőtt ember, ahogy én is, nem a gyerekem, hanem a társam. Miért kellene nekem "nevelni" Őt? Miért kellene megváltoztatnom?


Voltunk egy esküvőn, ahol a lányok nagy egyetértésben mondták nekem, hogy a jó pasikat "le kell stoppolni" 20-21 éves korban, aztán olyanná nevelni, amilyenné akarjuk, hogy 27-28 évesen egy jó "férj-anyaghoz" mehessünk hozzá, és az esküvőt igenis egy nőnek kell kierőltetni egy férfitól.


Én mondtam, hogy ezt nem akarom, erre mondták, hogy akkor készüljek, mert egy dominánsabb nő el fogja venni tőlem a páromat, és minden férfit, akivel esetleg lesz kapcsolatom, mert az ilyen nőket, mint én nem veszik feleségül.


Azt veszik feleségül, aki a háttérből irányítja a férfit!


Ez igaz lenne?


Tényleg én csinálom rosszul?


És, ha igen, akkor így tényleg vénlány maradok?


Ti hogy látjátok ezt?


2011. jún. 3. 09:32
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nem igazán mondanám "üzlet"-nek, szerintem egy csomó dolog, amit feljebb írtál, magától értetődik egy normális kapcsolatban. Bocsánatkérés, csiszolódás pedig egy szimpla baráti konfliktusnál is megjelenik. De értem, mit szerettél volna ezzel mondani. Én is dolgoztam főállásban főiskola mellett, tudom, milyen.


Az "üzlet", ami megköttetett, abban írtad, hogy benne van a mindennapi szex. A kérdés az, hogy ez "csak" szex, vagy szeretkezés is?

2011. jún. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!