Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 éves nőként egy 60 éves...

30 éves nőként egy 60 éves férfi párja vagyok. Miért nézik ezt sokan rossz szemmel?

Figyelt kérdés
Mindketten felnőttek vagyunk.
2011. jún. 4. 19:43
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
58%
Bocs de nekem erről a Torrente 3 ból a viagrás jelenet jut elsőre eszembe :)
2011. jún. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 kzs válasza:
85%

Hogy miért?

Megmondom: mert az APÁD LEHETNE !!

2011. jún. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
88%

Mert úgy gondolják, hogy érdekből vagytok együtt (gazdag ember is lehet v.kivel érdekből).

Nem irigyellek, megvan az esélye, hogy hamar megözvegyülsz (ha házasok vagytok). Vigyázzon magára a párod!

2011. jún. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
54%
szerintem kezdj el tájékozódni, hogy milyen pelenkák vannak. No nem az esetleges gyerek miatt, hanem a társadnak.
2011. jún. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Amikor valaki egy idõsebb tàrsat vàlaszt,annak okànak kell lennie. pl. ebben az esetben a nö érezheti a biztonsàgot, a koros férfi mellett tudja, hogy nem fogjàk lecsapni a kezérõl, teljesen kiegyensùlyozott lehet mellette, tele önbizalommal stb. Nem minden 60 éves férfin làtszik, hogy abba a korosztàlyba tartozik. Viszont kivülàllóként az emberek furcsànak itéllik meg.
2011. jún. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
93%
Annyi idős vagyok, mint Te, de én nem hiszem, hogy együtt tudnék lenni ennyivel idősebb férfival. (Az én párom nálam fiatalabb pár évvel.) Iszonyú gondolkodásbeli stb. különbség lehet egy 30 és egy 60 éves ember közt, baráti körük, kedvteléseik is egész mások lehetnek. Persze ha szeretitek egymást, én megértem. Bár nekem nem szokott tetszeni, ha 50-60 éves férfiak 20-30 éves nőkkel akarnak járni - miért nem jó nekik a 40-55 éves nő? Én a helyedben, ha kifejezetten a fiatalságom miatt, és nem annak ellenére kellenék neki, akkor gyanítanám hogy defektes a személyisége.
2011. jún. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Én azért nem tudnék elképzelni magam mellett egy 60 éves férfit, pedig 42 vagyok!:)A férjem 43....
2011. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
93%

Mert az apukád lehetne!

Nekem van olyan ismerősöm aki 34 éves(nő),az élettársa pedig 65 éves.Született nekik gyerekük is,de elég égő amikor mennek valahová és azt mondják a kisgyereknek,hogy nagypapa is elkísért!Csak mert volt rá példa!

2011. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 Tubarózsa ***** válasza:
53%

Szia! tényleg azért néznek rossz szemmel, mert sokak nem fogadják el a nagy korkülönbséges kapcsolatot. de ha te szereted, ne másokkal törödj hanem magatokkal h jo legyen a kapcsolat. megértem mit érzel az én vőlegényem 47éves. rám/ránk is furán néznek, de már nem foglalkozok velük. én igy vagyok boldog, nem fogok változtatni más kedvéért. szoval, te se törödj azzal másnak mennyire tettszik v nem. elvégre Te vagy a pároddal nem? amugy mióta vagytok együtt? mi 2év 8hónapja. :)

üdv 21N

2011. jún. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
79%
én nem nézem rossz szemmel az ilyen kapcsolatokat.hogy ki kiben találja meg a számára megfelelő partnert annak csak ő maga a megmondhatója.ha érzelmi alapon jön létre egy ilyen kapcsolat akkor mindkettőjüknek jó lehet, de ha netán az anyagi előnyök miatt, akkor az megalázó mindkét félnek.
2011. jún. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!