Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad tartani a kapcsolatot...

Szabad tartani a kapcsolatot szakítás után az ex-szel?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,ha több év után ő dobott,én még nem vagyok túl a nehezén,de néha kedve támad,hogy csak úgy felhívjon,vagy találkozni akar hogy beszélgessünk,vagy mit tudom én. Szabad találkozni vele(ezt úgy értem,hogy sérülhetek még jobban ettől),vagy inkább még a telefont se vegyem fel? Hogyan lenne könnyebb?
2011. jún. 7. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem vagy még túl rajta, akkor egyértelmű, hogy ne talizz vele.


Én túl vagyok az exemen, rendszeresen összejárunk az új párjainkkal.

2011. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben nem érdemes találkoznod vele, csak rosszabb lesz. Egyszer írd meg neki, hogy mi a helyzet a részedről, ha elég intelligens, megérti, és nem fog rád szállni a későbbiekben.
2011. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

Persze, hogy szabad, nincs ellen törvény, de minek?

Vagyis,ha tartani akarjátok a kapcsolatot, minek szakítottatok?

2011. jún. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szereted, akkor jobb, ha nem talàlkozol vele. Ujra felszakadhat a seb, mivel õ hagyott el. Jobb, ha nem veszed fel a telefont sem, vagy ha ùgy érzed, az megnyugtat, hogy beszélsz vele, akkor tégy ùgy.

Van egy màsik variàció is, lehet, hogy vàltozott és màr nem is tetszik neked. Igy jobban megnyugodsz, hogy megszakadt a kapcsolat.

Es neki nincs baràtnõje?(vagy te làny vagy a fiù vagy?)

2011. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Miért ne szabadna? Ha van kedved vele találkozni, nem fájna, és érdekel, mi van vele, akkor találkozzatok. Ha valamelyik ezek közül nem teljesül, akkor ne.

Előttem lévő: mi pl. azért szakítottunk az egyik exemmel, mert rájöttünk, hogy ez inkább barátság, mint szerelem. Ebben az esetben pl. érdemes megtartani a barátságot, de a kapcsolatot nem.

2011. jún. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezt neked kell tudnod. Van aki így tud jobban felejteni, van aki úgy, ha teljesen kizárja az életéből.
2011. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mazochista vagy-e?
2011. jún. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy én még szeretem,ő fiatalabb nálam,és azt mondta nem akarja még lekötni magát,és már nem szeret. Én szerettem volna,ha folytatjuk,de ő nem akarta. :(
2011. jún. 7. 20:18
 9/16 A kérdező kommentje:

Még friss a szakítás nincs egy hónapja sem.


25/N

2011. jún. 7. 20:19
 10/16 anonim ***** válasza:
Akkor minek akar veled talàlkozni, ha màr meg is mondta, hogy nem szeret, és még fiatalabb is nàlad. A helyedben hagynàm a fenébe, és keresek olyat, aki szeret és velem akar lenni.Nem vesziteném az idõmet vele, és még fàjdalmat is okozol magadnak.
2011. jún. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!