Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szabad tartani a kapcsolatot...

Szabad tartani a kapcsolatot szakítás után az ex-szel?

Figyelt kérdés
Mit tegyek,ha több év után ő dobott,én még nem vagyok túl a nehezén,de néha kedve támad,hogy csak úgy felhívjon,vagy találkozni akar hogy beszélgessünk,vagy mit tudom én. Szabad találkozni vele(ezt úgy értem,hogy sérülhetek még jobban ettől),vagy inkább még a telefont se vegyem fel? Hogyan lenne könnyebb?
2011. jún. 7. 20:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szabadni szabad, de nem túl okos dolog, ha még nem vagy túl rajta. Én a helyedben még a telefont se venném addig fel.
2011. jún. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak akkor, ha már mindketten túl vagyunk rajta, elmúltak az érzelmek és maximum jó ismerősként gondolunk egymásra. De szerintem akkor sem úgy, hogy közösen járunk szórakozni, hanem mondjuk ha véletlenül összefutunk, akkor nem megyünk át a másik oldalra, hanem váltunk pár szót, mi újság a másikkal.

Én nem vagyok rosszban az exeimmel, még olyan is van, hogy valamelyik közösségi oldalon nagy ritkán írnak, hogy mi újság velem, de különösképpen nem keresem a társaságukat és ők sem az enyémet. Nem is hiányzik.

2011. jún. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott... Ha mégis megteszed, hamar rájössz miért. Tapasztalat.
2011. jún. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Épp tegnap beszéltem vele telefonon,és azt mondta ne szakítsuk meg teljesen a kapcsolatot,ne engedjük el teljesen egymást,találkozzunk,beszélgessünk néha. Miért csinálhatja ezt,talán kezd rájönni,hogy rosszul döntött?
2011. jún. 9. 11:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de figyelembe vehetné a te érzéseidet. Szerintem ne beszélj vele, míg nem vagy teljesen túl rajta. Mert úgy nem is leszel egyhamar. Ez önzőség a részéről, amit kér.
2011. jún. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem csak tartalékba akar tartani..Csúnya dolog.Most azért tartsátok a kapcsolatot, hogy lásd milyen csajai vannak a nagy kiélhető világában?Tényleg ki kell mindenkinek élnie magát, és szerintem nem esne jól neked ha ezt látnád.Nekem mindig volt egy szabályom, ami pedig az, hogy szakítás után minimum 1 évig nem beszélek az illetővel.Mindegy, hogy ő dobott vagy én, akkor sem!Nekem eddig be jött.Remélem többet nem lesz szükségem rá, pici babával!! :)

23L

2011. jún. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!