Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha nem...

Mit csináljak akkor ha nem érzek már szeretetet senki iránt a családomban? (se pedig semmilyen jellegű szeretetet)

Figyelt kérdés
pedig most született meg az unokhúgom is, de iránta se
2011. jún. 8. 19:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt hogy 20:12-es?
2011. jún. 8. 20:24
 12/21 anonim ***** válasza:
Úgy, én voltam a 20 óra 12 perces válaszoló is.
2011. jún. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm, de szerintem rossz ötlet volt ide beírnom
2011. jún. 8. 20:31
 14/21 anonim ***** válasza:
Ahogy érezd, azért a legjobbakat neked!
2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

ma 20:10-nek


elég gerinctelen dolog öngyilkosságra buzdítani valakit, még viccből is.

és remélem tudod, hogyha így írogatod az embereknek, és valaki tényleg kinyírja magát, akkor téged bizony meg fog keresni az arra alkalmas szerv.


kérdezőnek:

okok nélkül tényleg nagyon nehéz segítséget nyújtani. így látatlanban csak annyit tudok mondani, hogy próbálj meg keresni valami szépet, jót (nem muszáj a családon belül, de tudd szeretni), és arra koncentrálj teljes erőből.

2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
20:42-es kösz, de egész este mesélhetnék.
2011. jún. 8. 20:44
 17/21 anonim ***** válasza:
80%
Kamaszkorban vagy , és ez nagy megrázkódtatásokkal jár, nagy fájdalmakkal, amik iránt a világ közömbös.Új, eddig idegen érzések jönnek, nem leli az ember lánya a helyét, ez természetes, ne félj tőle, ez olyan mint kiskorodban a fogzás, előbb-utóbb túl leszel rajta.Mindent fájdalmak árán kapunk.A testi fejlődés testi fájdalmakkal jár, a lelki lelkiekkel.Ezt nem lehet megspórolni.Az ürességérzet azért van, hogy a lelked felkészüljön valami nagy érzelem fogadására.Az én időmben szerelemnek hívták, és talán nem volt az olyan régen, hogy azóta megváltozott volna.Beszélgess el ezekről a dolgokról valakivel, aki kicsit közelebb áll hozzád, próbáld szavakba önteni és ne félj attól, hogy nevetségessé válsz.Vigyázz arra, hogy ne növessz magadnak túl nagy tüskéket, mert azzal azt is elijeszted, akit nem kellene.Nevess a világra, és hidd el, visszanevet.Ölellek sokszor és nagy szeretettel.
2011. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. jún. 8. 20:51
 19/21 anonim ***** válasza:

Utolsóra hallgass, ne a többi idióta hozzászólásra :) csak ennyit tudok mondani. Én 17 vagyok, nem voltak (hála a jó égnek) ilyen problémáim, de szerintem is az az oka, amit az előttem szóló leírt.

Fel a fejjel, már csak néhány év :)

2011. jún. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Próbálj meg csak a szépre koncentrálni.Hidd el,mindenben van valami szép,csak nyitott szemmel kell járnod....Nézd mindennek a jó oldalát,keress minden rosszban valami jót és meglátod,megtanulsz újra szeretni.Fiatal vagy még,előtted az élet,annyi csoda vár még rád....tárd ki a szíved és engedd be a napfényt.....Fel a fejjel!Én kezdésként azt ajánlanám,hogy tölts több időt az unokahúgoddal(benne biztos nem csalódhatsz),meglátod egy baba varázsa megenyhíti a szíved.....és kitárja a szeretet kapuját.
2011. jún. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!