Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak akkor ha nem...

Mit csináljak akkor ha nem érzek már szeretetet senki iránt a családomban? (se pedig semmilyen jellegű szeretetet)

Figyelt kérdés
pedig most született meg az unokhúgom is, de iránta se
2011. jún. 8. 19:58
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Persze, pátyolgassátok csak! Ilyen agyjátszó p*csát még nem láttam (már ha egyáltalán tényleg igaz amit leír). Szerintem senkinek sem telt az élete minden szakasza tökéletes harmóniában (ha igen, akkor igazán irigylem). Velem is nagyon sokszor nagyon igazságtalanul bántak, főleg apa.. ÉS?? Elhordtam !!magamban!! mindennek, aztán túlléptem rajta. Én is valószínűleg nagyon sokszor okozok fájdalmat nekik, mégis biztos vagyok benne, soha nem mondanák/éreznék azt, hogy nem szeretnek. Na de hogy még kiemeled, hogy a kisbabát se vagy képes szeretni..., meg egyáltalán senkit (testvér, nagymama, akárki...) menj a p*csába! Le merném fogadni mindennél jobban szeretnek ők téged, te hálátlan .. Persze az már csak hab a tortán, eljössz ide "tanácsot" kérni, de arra nem veszed a fáradságot, hogy leírd, mégis mi nyomja a kicsike szívecskédet, a sok nagyokos meg még megpróbál vígasztalni, holott nem tartom kizártnak, hogy valami baromság miatt van a hiszti. Egyébként 20:10-es voltam..
2011. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!