Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki bepróbálkozna...

Ha valaki bepróbálkozna nálatok, elmondanátok a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént, elhúztam a fejem szerencsére, mégis büntudatom volt. Hiába, hogy nem volt semmi, idegesített ez az egész helyzet és elmondtam a férjemnek. Hát nem örült neki, annak igen, hogy nem hagytam magam, de a szitunak nem. Mondta, hogy érezte, hogy elöbb-utòbb ez bekövetkezik, mert látta már elöször is, hogy hogyan néz rám az illetö. Szerintem rosszul esett neki, mert utána picit magába fordult.

Szerintetek rosszul tettem, hogy elmondtam neki? Csak felesleges bajt csináltam?

Azért kérdezem, hogy legközelebb hogyan cselekedjek ilyen esetben.


2011. jún. 9. 07:19
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%
Második válaszoló! Akkor megértem. Az én páromnak is volt egy szörnyű házassága. Ő is tart sokmindentől, de úgy érzem kezd lenyugodni. :)
2011. jún. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, természetesen elmondanám neki, bármi legyen is a válasza (egyébként megértő, több ilyen is volt és normálisan állt hozzá a dolgokhoz). Sőt, látta is amikor flörtöltek velem. De én úgy vagyok vele hogy elmondom, és ha úgy áll hozzá inkább hallgatom a hülyeségeit, de őszintének kell lennem, és ezt tőle is elvárom.
2011. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:
100%
Vendéglátásban dolgozom,ahol elkerülhetetlenek az ilyen szituk.Én mindig elmondom,de nem látom a páromon,hogy bántaná....inkább úgy érzem,hogy büszke rám....Viszont egyvalakire féltékeny volt.Mikor vele összejöttem,az egyik beszállítónk nagyon nyomult,és ő a mai napig próbálkozik.Ha vele találkozom,azt is elmondom.....ma már nem zavarja,mert rá jött arra,hogy őt szeretem és éppen ezért,hogy ezeket a dolgokat elmondtam neki,maximálisan megbízik bennem.Tudja,hogy sosem tennék olyant,amivel neki ártanék és ez tényleg így van.Szerintem ne hallgasd el,mert a lelkiismereted nem hagyna....
2011. jún. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%
Ez azért butaság szerintem, haverral leteszteltetni, mert lehet én pl azért nem mondanám el, hogy ne csináljak konfliktust, a párom meg ezt eltitkolt csábításengedésnek venné? Ez butaság, én nem mondanám el, csak ha már idegesítene.
2011. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
51%

3-nak.

azért nem ilyen egyszerű valakit csak úgy kidobni.Sokan még a megcsalást, verést is megbocsátják nem egy ilyet.

Biztos hogy leordítottam volna mindkettőt, pár nap mosolyszünet

2011. jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

ma 08:34-nak


Harmadik vagyok.

Persze-persze, ezért mondtam direkt, hogy tudom, hogy "Mondani könnyű", hisz ha már házasok, nyilván nagyon szereti, meg baromira szituáció függő.

Bár én ennél kisebb bizalmatlanságért si szakítottam már, de pl mostani páromat én se biztos, hogy képes lennék ilyenért kidobni (bár lehet... nem tudom, tényleg)

2011. jún. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
76%

Ott kezdődik, hogy én még véletlenül sem keveredem olyan szituba, hogy el kelljen "húzni a fejem". A próbálkozás ennél jóval előbb kezdődik, és ha ennek nem vetsz gátat a legelején, akkor lehet is bűntudatod. Tisztességtelen belemenni a játékba, és nem csak a férjed miatt, hanem a szerencsétlen próbálkozó miatt, akiben reményt keltesz. Adod alá a lovat, és csodálkozol, hogy rád mászik?

Na ez itt a baj, nem az, hogy "eldicsekedtél" vele.


Egyébként igen, elmondanám, de nem akkor, amikor ráncigálni kell a fejem, hanem az első arra utaló mondatnál, hogy bejövök az illetőnek. És ott abban a pillanatban vége is a sztorinak, minden szempontból.

2011. jún. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 napietus ***** válasza:
én mindig elmondom :) a férjem az eleve sikertelenségre ítélt "hódolóimon" szokott derülni :)
2011. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám és együtt szórakoznánk a helyzeten...:)
2011. jún. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
65%

Persze. Bár vagy idegesítő vagy vicces szitu szokott lenni.

Egyszer a kocsiban ülve vártam a férjemet, aki beugrott valahová. Egy sarok közelében parkoltunk, tőlem távolodva haladt egy srác és nagyon nézegetett visszafelé. Közben kicsit arrébb néztem egy kutyát bámulva, amikor durranást hallottam - szegény belesétált a parkolóautomatába :)


Az idegesítő egy taxis volt. Egy társasággal utazom, a többség csak tudja a nevem és kedves, két kivétel van, bár a stílusuk miatt a skála két vége:

- Egy idősebb fickó, aki sűrű elnézések közepette mondta, hogy nem bírja magában tartani, de szerinte úgy nézek ki, mint Détár Enikő (szerintem nem, max annyi, hogy nekem is vörös a hajam). De ő ezt a férjemnek is elmondta, amikor együtt utaztunk és gratulált neki.

- Egy szintén idősebb, de külsőre és stílusra is mondhatni gusztustalan fickó, aki nyíltan elkezdte mondani, hogy neki mennyire bejönnek az olyan típusú nők, mint én és nagyon örülne, ha több lehetne köztünk. Mondtam, hogy köszönöm, de én annyit szeretnék tőle, hogy vigyen el A pontból B pontba, közben csendben vizsgálnám a házakat. Másodszorra megint eljátszotta, akkor már felhívtam a diszpécsert, hogy az adott autót legyenek kedvesek tiltólistára rakni nálam és soha többet ne küldjék ki. Azóta szerencsére nem láttam.


Férjem is el szokta mesélni, ha valaki próbálkozik nála. Az egyik főnökének a felesége többször tett rá utalást, hogy szívesen közelebbi kapcsolatba kerülne vele. A kapcsolat jellege miatt nem mert túl durván válaszolni, inkább kihúzta magát a helyzetből. Egyszer a főnöke megkérte, hogy segítsen pakolni valamit, liften hordák le a cuccot. Bepakolt a liftbe, a maradék talpalatnyi helyre beállt, majd amikor megnyomta a gombot, beugrott a főnök felesége, hogy "én is lifttel jövök". Négy emeletet álltak összesimulva, férjem félig felmászott a dobozokra, mondta, ohgy élete egyik legkellemetlenebb élménye volt.

Viccesen mondta, hogy a francért nem egy bögyös szőkével került ilyen szituba, legalább lett volna négy kellemes emelete, ehelyett az alapból unszimpatikus "főnök feleségével" kellett "intim" liftezésbe bonyolódnia. :)

2011. jún. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!