Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki bepróbálkozna...

Ha valaki bepróbálkozna nálatok, elmondanátok a párotoknak/férjeteknek?

Figyelt kérdés

Velem megtörtént, elhúztam a fejem szerencsére, mégis büntudatom volt. Hiába, hogy nem volt semmi, idegesített ez az egész helyzet és elmondtam a férjemnek. Hát nem örült neki, annak igen, hogy nem hagytam magam, de a szitunak nem. Mondta, hogy érezte, hogy elöbb-utòbb ez bekövetkezik, mert látta már elöször is, hogy hogyan néz rám az illetö. Szerintem rosszul esett neki, mert utána picit magába fordult.

Szerintetek rosszul tettem, hogy elmondtam neki? Csak felesleges bajt csináltam?

Azért kérdezem, hogy legközelebb hogyan cselekedjek ilyen esetben.


2011. jún. 9. 07:19
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
51%

8:48

szerintem igazad van. Már a legelején tisztázni kell. Nem jó bizalmaskodni, mert félreértik a pasik. Távolságtartás.

2011. jún. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 klara0504 válasza:
84%

Szerintem jól tetted hogy elmondtad neki, mert természetes hogy rosszul esett neki de még mindig tiszta az ügy.

Persze hogy rosszul esik neki( neked is rosszul esne, de szerencsére nem történt semmi) de ilyenkor mondhatod nyugodtan hogy jobb lett volna ha nem mondom el?( erre majd ő fog lépni valamit) vagy egyszerűen csak megmondod neki hogy én elakartam mondani hogy tudj róla. / nyíltság, őszinteség, ez a legfontosabb/

2011. jún. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
74%
Én is elszoktam mondani, egyetlen eset volt, amikor nem mondtam el. Egy szórakozóhelyen voltunk barátommal meg a haverjaival, az egyikük igencsak részeg volt és amikor ketten maradtunk, akkor megpróbált megcsókolni, de persze nem hagytam. Úgy gondoltam, hogy jobb, ha ezt nem mondom el barátomnak, a srác nagyon részeg volt józanul nem csinálna ilyet, nem is nyomult rám azóta se. Utána amikor találkoztunk csak annyit kérdeztem tőle, hogy emlékszik e mindenre, mosolygott és azt mondta igen. Itt én lezártam ezt a dolgot, szerintem ő se dicsekedett vele senkinek, és én sem.
2011. jún. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 napietus ***** válasza:
ja, kérdező, amit én írtam, azt a saját házasságomban a saját férjemre kell értelmezni :) ha a Te férjed durcázik ezen, akkor nem kell neki ilyeneket elmondani, mert nem tudja helyén kezelni az ügyet. csak idegesíted vele, ha ilyen típus.
2011. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem azzal, hogy elmondtad neki, csak erősítetted a beléd fektetett bizalmát.

Én is el szoktam mondani ilyesmit a férjemnek..és meglepő módon ő is nekem.. Néha kicsit furi :) és nem mondom, hogy jó érzés, hisz valaki mégis csak megkörnyékezte a férjemet, de jól esik, hogy beszámol róla.

24/N

2011. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én mindig elmondom és együtt kiröhögjük őket. Elég sok ilyen van, nem is kell még szórakozni sem elmenni, a bőrgyógyász várójától a rendőrségig mindenhol próbálnak felszedni.
2011. jún. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Jó hogy elmondtad. Még ha most rossz is neki, de csak a bizalmat erősítetted benne magad iránt. Nem jó ilyet megtartani magadban, főleg ha téged is bánt.
2011. jún. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!