Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, komolyan! SOHA nem...

Őszintén, komolyan! SOHA nem gondolsz másra úgy vagy nem kívánod meg, fantáziálsz valaki másról a feleséged/férjed/stb mellett?

Figyelt kérdés
Persze, hogy "nem gondolunk másra soha úgy" na de mégis, ez szerintem nem igaz, vagy csak én vagyok rossz ember? Nem megcsalásról van szó, hanem munkatársakkal stb ki nem mondott kis flört, vonzalom, és fantázia.
2011. jún. 9. 08:28
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
0%
Elérhető személyről még nem fantáziáltam, Robert Pattinsonról viszont annál többet. :P :D
2011. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
8:47-es vagyok. Különválasztom a fantáziálást és a flörtöt, mivel nagyon nem ugyanaz. Flörthöz két ember kell, személyes kapcsolat, míg fantáziálgatni egymagában is el tud az ember meg az ember lánya :) Számomra az a flört, amikor az egyik akar is valamit a másiktól. Az, hogy kedvesek vagyunk egymással és viccelődünk egy kicsit esetleg ,az nem flört. Tehát az esetek többségében nem szeretem a flörtöt.
2011. jún. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 napietus ***** válasza:
jaj, dehogynem, hűséget, nem vakságot :) ez teljesen természetes dolog.
2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 napietus ***** válasza:
ja, flörtről: teljesen ártalmatlan dolog. a szórakozás egy formája. szerintem nem gond. mióta asszony vagyok, lazábban veszem az ilyen dolgokat, mint lány koromban, hiszen mostmár nincs tétje, és mindenki tudja, hogy nem lesz és nem is lehet az ilyennek komolyabb folytatása. egy kicsit kacérnak meg illik is lennie egy asszonynak pl. a vendégeivel (ezt anyám, sőt, anyósom is így gondolta, pedig utóbbi egyébként igen visszafogott nő volt).
2011. jún. 9. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
34%

Engem ez tart életben, pedig nő vagyok! Persze hogy fantáziálok másokról. Mi rossz van ebben?

Most reggel, itt a munkahelyem előtt egy gimis pár üldögélt a padon. A srác irtó szexi volt. És ahogy a csajra nézett, és a seggébe markolt, hát be kellett jönnöm, mert zavarba jöttem, és beindultam tőle! Cseréltem volna a csajjal, szívesen! Ettől, még nem csalom meg a párom. A fantáziám csak az enyém, és senki nem veheti el tőlem!

Egyetértek azzal a hozzászólóval, aki azt mondja, hogy mindenki csinálja, csak néhány álszent nem ismeri be!

2011. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

ma 09:00


8:40-es vagyok. Nézd, elhiszem, hogy neked nehéz elhinni, hogy van olyan ember, aki nem fantáziál másról, de én ilyen vagyok minden álszenteskedés nélkül. Amikor maszturbálok, akkor is két dolog fordul meg a fejemben: 1) amit a párommal csinálunk 2) más szeretkezik mással (tehát egy teljesen idegen párt képzelek. Nem tudom mért van ez így, de sosem volt igényem arra, hogy azt fantáziáljam mással fekszem le. Amíg nem volt párom, akkor csak egy idegen párra gondoltam. Lehet azért van, mert nekem a szeretkezés nagyon összefügg a szerelemmel, ezért nem igénylem az ilyen fantáziákat. De persze nem ítélek el senkit, aki fantáziál, megkockáztatom még a párom is szokott :)

2011. jún. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:

Van rá néha pl, hogy mondjuk elfantáziálok, hogy milyen lenne X ha megcsókolna...de ennél tovább nem megyek el és a megcsalás eszembe sem jut...

A páromnak is vannak gondolatai, de neki a szere(lem)tet fontosabb...:)

2011. jún. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
78%
Őszintén? Nem. Igaz, férj nincs, de szerelem van. Azt nem mondom, hogy nem tudom megállapítani egy férfiról, hogy jól néz ki, elismerően hümmögni egy kockás has láttán... De megkívánni? Fantáziálni? Hogy a csudába, ha szerelmes vagyok?! Nekem ez a kettő nem működik együtt. Ezt hívják szerelemnek. Legalábbis nálam.
2011. jún. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
igen, én is mindig szerelmes vagyok, csak mindig másba...
2011. jún. 9. 10:08
 20/35 anonim ***** válasza:
Én szoktam fantáziálni másról néha-néha, és biztos vagyok benne, hogy a párom is (és szerintem minden férfi), de sosem csalnám meg.
2011. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!