Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, komolyan! SOHA nem...

Őszintén, komolyan! SOHA nem gondolsz másra úgy vagy nem kívánod meg, fantáziálsz valaki másról a feleséged/férjed/stb mellett?

Figyelt kérdés
Persze, hogy "nem gondolunk másra soha úgy" na de mégis, ez szerintem nem igaz, vagy csak én vagyok rossz ember? Nem megcsalásról van szó, hanem munkatársakkal stb ki nem mondott kis flört, vonzalom, és fantázia.
2011. jún. 9. 08:28
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha rám gondolsz, (10:04, 14:19), én csak leírtam, hogy én nem szoktam, aztán azon akadtam ki, hogy ezért valaki lepontozott. Talán ezért sikerült a második válaszom kissé ingerültre... Nem értem miért fáj valakinek az, hogy én nem fantáziálok! És nem azért, mert megtiltom magamnak, mert az olyan szörnyű dolog, hanem mert nincs ilyen funkcióm. Ha szerelmes vagyok, egyszerűen nem érdekel más, ha erőltetném sem érdekelne. De miért is erőltetném?!

A kérdés az volt, hogy más szokott-e. Az, hogy te szoktál-e, vagy sem, az nem az én dolgom, azért, mert én szoktam, nem mondom azt, hogy te rossz vagy, vagy bármi. Csak én nem tudom még csak beleképzelni sem magam a helyedbe :)

2011. jún. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
én nem azonosítottam be hogy ki-kicsoda csak az utolsó pár válaszra írtam vissza, most megnéztem 76%-ra pontoztak az még egész jó :-) másokat jobban lepontoztak :-) én sem ítélkeztem senki véleménye felett :-) ne idegesítsétek magatok ezeket fel ;-)
2011. jún. 9. 20:01
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Fantáziálni nagyon ritkán szoktam, megkívánni igen (ha látok egy megkapó férfit), de nem sokáig tart, max. amíg szem előtt van az illető. Flört gondolata nem merült fel bennem.

Szerintem ettől nem vagy rossz ember. Akkor lennél az, ha nem bírnál elszakadni ezektől az ábrándoktól a párod mellett, és állandóan más járna a fejedben. A tettek is ugye ide tartoznak.

2011. jún. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Igen, jól értelmezted, arra izgul a párom hogy elmesélem mással mit képzelek. Nehogy már azt képzeld hogy rossz ember vagy amiatt hogy fantáziálsz. Akkor én mi vagyok? Sátán? Meg a párom? Nem, simán emberek vagyunk, ki ilyen ki olyan. Ettől szép az élet, hogy nem vagyunk egyformák. Aki meg általánosít, az csak arról tesz tanúbizonyságot, hogy mennyire beszűkült az elméje. Nem érdemes foglalkozni velük. A lényeg hogy fogadd el magad olyannak amilyen vagy, akkor békében élsz önmagaddal, és ez a boldogság záloga.
2011. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ja jó, ok, csak nem tudtam hogy félreértettem e amit mondtál. Végülis ez a legjobb ha megtalálja mindenki a párját. Nincs abban sem semmi elítélendő amit ti csináltok szerintem, csak nekem ez furcsa mert nekem jobban tetszik ha ez nem ilyen "nyílt" hanem kis titkos játék, a játék érzése a lényeg :-D de jó. Örülök most :-) hogy ilyen sokfélék vagyunk :-)
2011. jún. 10. 11:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!