Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Őszintén, komolyan! SOHA nem...

Őszintén, komolyan! SOHA nem gondolsz másra úgy vagy nem kívánod meg, fantáziálsz valaki másról a feleséged/férjed/stb mellett?

Figyelt kérdés
Persze, hogy "nem gondolunk másra soha úgy" na de mégis, ez szerintem nem igaz, vagy csak én vagyok rossz ember? Nem megcsalásról van szó, hanem munkatársakkal stb ki nem mondott kis flört, vonzalom, és fantázia.
2011. jún. 9. 08:28
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Szoktam fantáziálni más férfiakról,főleg Jessie Pavelkáról:)
2011. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
uh az a csávó 100kg tesztoszteron (L)
2011. jún. 9. 11:11
 23/35 anonim ***** válasza:

Persze szoktam almodozni.nemreg azt almodtam hogy lefekudtem a parom haverjaval,es meg jo is volt:)

Szerintem nincs ezzel semmi baj.

2011. jún. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Sokat fantáziálok más pasikról. Mindig is ilyen voltam. Szerelemmel szeretem a barátom, együtt vagyunk 6 éve. Imádja, hogy fantáziálok, sokszor mesélteti el velem mire gondolok, és arra élvez el. Mi nagyon jól megtaláltuk egymást. Ő nem szokott fantáziálni saját bevallása szerint. Pedig mivel én szoktam, ő is nyugodtan vállalhatná. De neki az az izgi ami velem, bennem történik. Felizgatja ha rossz lány vagyok. Sokszor mondja, hogy váltsam valóra a fantáziáimat. Ezt még fontolgatom. Nem vagyunk egyformák. Jöhetnek a szentszövegek hogy én nem is szeretem őt igazán. Ezt úgyis csak én tudhatom, és a párom a megmondhatója hogy érzi e a szeretetem. Szóval sokfélék vagyunk, és ez így nagyon jó!
2011. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
55%

Látom valaki(k)nek nem tetszett, amit írtam.

Én kérek elnézést, hogy el sem tudom képzelni, hogyan lehet más férfiról fantáziálni, miközben szerelmes vagyok a páromba. Ha őt szeretem, nem képzelem el magam valaki mással. Ha meg elképzelem magam mással, akkor nem szeretem. Lehet, hogy ez másnál nem így működik, lehet hogy másnak bejön az, hogy másra izgul, miközben azt állítja, hogy szerelmes, de nem, nálam ez ki van csukva.

Mondjuk számomra az is meglepő, hogy a válaszolók nagy része nem éri be a saját szerelmével, bizonyos szempontból (fantázia) szükségük van egy másik férfira/nőre.

10:04 voltam

2011. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyik hozzászólással kapcsolatban nem állom meg, hogy meg ne jegyezzem: bírom azokat, akik teljesen biztosra kijelentik, hogy mindenki egyforma: minden nő fantáziál más pasiról, minden pasi naponta háromszor maszturbál, minden nőnek csak a pénz és a külső számít, minden férfi megcsalja a párját, stb.... Komolyan irigylem azokat a fórumtársainkat, akik a világon minden ember magánéletével és titkaival ennyire naprakészen tisztában vannak. :)


Mindenesetre nem vagy rossz ember. Az élet néha kicsit szürke tud lenni, meg dolgozik az emberben a kíváncsiság, nem csodálom, ha előfordul ilyesmi.

Én is szoktam fantáziálgatni, de én csak a férjemmel kapcsolatban. Viszont ő az első, akivel így vagyok, előtte, mikor volt valakim, néha-néha én is elkalandoztam mellőlük gondolatban.

2011. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

A régebbi párkapcsolataimban rendszeresen fantáziáltam más pasikról. Akár híres emberekről, akár hétköznapi srácokról. Voltak komolyabb flörtök is ebből, majdnem megcsalás is, mert kevés volt a fantáziálás, többet akartam. (De akkor inkább kiléptem a meglévő kapcsolatból.)

De mióta a férjemet megismertem, azóta ez megszűnt. Nem mondom, hogy néha nem tetszik meg egy pasi mondjuk az utcán, de nem képzelem el, hogy milyen lehet vele a szex. Csupán megállapítom, hogy jó pasi, és kész.

Ez még nekem is meglepő, hiszen nem voltam ilyen. De ezek szerint tényleg megtaláltam a tökéletes társat! :)

2011. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
61%

14:19

Nem jöttél még rá, hogy ezen a fórumon ez így megy? Ha azt írod, hogy elégedett vagy az életeddel, boldog vagy a pároddal és más férfi nem érdekel, már el is intézted, hogy megszóljanak. Ha "menő" akarsz itt lenni, ilyeneket kell írnod: meguntuk egymást a párommal most kivel szexeljek, szeretem a férjem, de tetszik a munkatársam is, tusolórózsával masztizok minden reggel, fogmosás után. XDDDDD

2011. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
61%

17:12

Igazad van, mindig beleesek ebbe a csapdába :( :D

2011. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
volt aki azt írta hogy a pasija arra izgul ha olyanokat mond neki hogy milyen lenne másik sráccal, vagy csak én értem félre? :-D ez mondjuk nekem is erős, ha jól értettem, de még jó hogy megtalálták egymást :-D ... utolsó pár hozzászóló! nem erről van szó, hanem arról hogy én spec nem bírok a véremmel és egy tökéletes kapcsolatban élek, komolyan senki se lenne jobb mint a jelenlegi párom, ő a tökéletes másik felem, nagyon jól kiegészítjük egymást, de valahogy mééééééégis... megesik ez... nem azért mert nem jó, nem azért mert kevés, hanem azért mert az az érzés amikor még benne voltál a versenyben valahogy hiányzik...gondoltam más is van így vele. nekem gyakran előfordul, gondoltam másokkal is, azért kérdeztem, nem én vagyok az egyetlen ilyen "elvetemült" ... mégis mégis előjön néha hogy hmmmm ez milyen lehet? lehet pont azért mert sosem lesz?... szerintem végülis érthető de a hülye se gondolja magáról hogy az, értitek. azért mert ti nektek olyan a vérmérsékletetek, ez van. van akinek a heti1x szaxi is sok, van akinek a napi 3is kevés, nem hiszem hogy ha pont az általánosítás ellen hadakoztok, amikor titeket érint, akkor visszaáltalánosítással kellene lereagálni. én nem bántottam senkit a véleménye miatt, de furcsa, miért vettétek ennyire magatokra.
2011. jún. 9. 19:44
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!