Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem esik rosszúl nektek, ha...

Nem esik rosszúl nektek, ha több éves kapcsolat után az ex egyáltalán meg se kérdezi soha, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Engem azért kicsit elkeserít. 2 exem van, egyikkel 3, másikkal 4 évet voltam. Az első haragudott rám a szakítás miatt. A másikkal szépen váltunk el, megbeszéltük, hogy barátok maradunk, nem volt vita, csak kihűltek az érzelmek, nem ugyanazt akartuk. Míg össze nem jöttem a mostani párommal még beszéltünk néha, felhívott, volt hogy találkoztunk is, de azóta semmi. Karácsonykor, születésnapján én írtam neki, ő nekem nem. Ez azért kicsit elszomorító. Hogy 3-4 év után semmi se maradt. Szerintetek nem? Tényleg ez a normális, hogy vége a szerelemnek és akkor már teljesen leszarjuk a másikat?

25/N


2011. jún. 9. 08:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Legtöbbször a nagy barátság hátterében az áll, hogy az egyik még reménykedik, a másik meg nem akarja megbántani.

Amikor új pár kerül a láthatárba valamelyik fél mellett, akkor megszűnik a motiváció.


(Szeretném jelezni, hogy kivételek mindig vannak!)

2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
nekem ez a természetes, akivel szétmentem egyértelmű, hogy nem keresem a társaságát, barátja meg végképp nem akarok lenni. Gondolj bele a mostani párodnak, hogyan esne ha te az exeddel bájcsevegnél állandóan.
2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hát mint látod van akinek természetes.
2011. jún. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Vele nem hiszem, hogy ez van. Közös megegyezéssel szakítottunk, ő is akarta. Eltelt kb 3 hónap mielőtt összejöttem a mostani párommal, többször beszéltünk, találkoztunk ez idő alatt, soha nem mondta, hogy vissza akarna jönni. Nem állandó bájcsevegésről beszélek, de szerintem egy szülinapi, névnapi sms beleférne. Vagy hogy 2 havonta megkérdezze, hogy vagyok.
2011. jún. 9. 08:58
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

az összes párommal közös megegyezéssel mentem szét, annyi a kapcsolat közöttünk, hogy az utcán köszönünk egymásnak.

Szerintem még mindig érzel valamit iránta ha ennyire rosszul esik, hogy már nem vagy az élete része. Nem köszönt fel szülinapodkor, és akkor mi van , van másik párod ő majd megteszi.

2011. jún. 9. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Lehet hogy még az exed akrt/ara valmit,vagy csak még érez valamit irántad.Amúgy én örülnék ha a párom tartaná az exeivel a kapcsolatot,főleg ha még találkoznának is.

24/L

2011. jún. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nekem az exem a legjobb barátom. Igaz mi szinte együtt nőttünk fel, 15 éves voltam, mikor összejöttünk, már egy éve vége, és 19 vagyok, szóval 3 hosszú év. Nagyon összecsiszolódtunk ez idő alatt, még mindig megértjük és támogatjuk egymást. Rá mindig számíthattam, minden nehéz időszakban és nem akartam ezt a kapcsolatot csak így eldobni. Velünk is az volt, hogy mindkét részről kihűltek az érzelmek és nagyon sokat dolgoztunk közösen azon, hogy ez a barátság működjön. De sikerült. Neki most van kapcsolata, és még friss szóval picit meghúzom magam, nem zavarom most, bár elvileg a barátnője nem féltékeny, de azért várok a háttérben, amíg megerősödik a kapcsolatuk. De ha pár napig nem beszélünk, mondja, hogy hiányzik már neki. És nekem is. A mi szoros kapcsolatunkat nem kezdte ki egy ilyen kemény döntés sem.


Szerintem is borzalmas, hogy két ember régebben szerette egymást, aztán csak azért mert elmúlt a szerelem része, már nem is köszönnek az utcán. Ez valószínűleg azt jelenti, hogy a másik sose szeretett emberileg, csak szerelmes volt... Szomorú. :(

2011. jún. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

eszembe nem jutna megkérdezni egyik exemet sem, hogy hogy van mert már nem érdekelnek, azért ex


jó életem első barátjával jóban vagyok, de tizenévesen jöttünk össze, az más.


28N

2011. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem nem érzek már iránta semmit, már akkor se éreztem, mikor együtt voltunk és én szakítottam, pont ezért. Csak szerintem szomorú, hogy két ember egymás életének a része volt, és mikor elmúlik a szerelem semmise marad. Főleg ha nem haraggal, veszekedéssel váltak el. Ugyanolyan rosszúl esik a másik exemtől is, csak az már rég volt, 5 éve lett vége, és már beletörődtem.
2011. jún. 9. 09:31
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. jún. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!