Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem esik rosszúl nektek, ha...

Nem esik rosszúl nektek, ha több éves kapcsolat után az ex egyáltalán meg se kérdezi soha, hogy vagytok?

Figyelt kérdés

Engem azért kicsit elkeserít. 2 exem van, egyikkel 3, másikkal 4 évet voltam. Az első haragudott rám a szakítás miatt. A másikkal szépen váltunk el, megbeszéltük, hogy barátok maradunk, nem volt vita, csak kihűltek az érzelmek, nem ugyanazt akartuk. Míg össze nem jöttem a mostani párommal még beszéltünk néha, felhívott, volt hogy találkoztunk is, de azóta semmi. Karácsonykor, születésnapján én írtam neki, ő nekem nem. Ez azért kicsit elszomorító. Hogy 3-4 év után semmi se maradt. Szerintetek nem? Tényleg ez a normális, hogy vége a szerelemnek és akkor már teljesen leszarjuk a másikat?

25/N


2011. jún. 9. 08:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem meg sem fordul a fejemben, hogy írkáljak az exemnek karácsonyra, meg szülinapjára... :)

Pedig mi sem veszekedve váltunk el...

Egyszerűen csak nem érdekel, hogy mi van vele.. Néha látom az utcán, köszönünk egymásnak, de kb ennyi.

Őszintén szólva fura lenne, ha a férjem is írkálna a volt csajainak üziket, hogy hogy vannak, s érdeklődne felőlük..

Nem gond, ha valaki tartja az exével a kapcsolatot, de nem ez a megszokott. Már nem vagytok együtt, ergo békén hagyjátok egymást. Szerintem.. :)

24/N

2011. jún. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

" Nem állandó bájcsevegésről beszélek, de szerintem egy szülinapi, névnapi sms beleférne. Vagy hogy 2 havonta megkérdezze, hogy vagyok."


Akkor ennek meg mi értelme lenne? Ezek csak illemből szóló formalitások. Én pont ettől hányok. Amikor valaki soha nem keres, aztán lök egy sms-t, hogy boldog névnapot stb stb.

Miért kéne, hogy érdekelje mi van veled? Nem értem, már nem tartoztok össze, nem vagytok egy pár. Túl tette magát rajtad, ennyi. Elfelejtett. Neked is ezt kéne.. :) Inkább akkor ess kétségbe, ha az éppen aktuális pasid nem akar felköszönteni szülinapodon, ne akkor, amikor az exed...

2011. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Részedről ez egy udvarias gesztus volt ami mögött túl sok érzelem nincs mért lenne neked jó ha visszair egy rövid köszit mire mennél vele.

Ha nincs köztetek semmilyen kapcsolat csak felesleges tisztelet köröket futsz.

2011. jún. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szerintem meg pont az a normális ha leszarjátok utána egymást!
jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Neked h esne ha a párod tartaná a kapcsolatát az exével?
jan. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!