Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreznétek ha anyukátok...

Mit éreznétek ha anyukátok nem hivna fel a szülinapotokon? :- (

Figyelt kérdés
csak a tesom számárol volt egy sms ugy hogy anyu is oda volt irva de eddig minden évben felhivott söt szokott küldeni ajándékot is most meg semmi nagyon elszomorit miért nem hiv fel?ugy bánik velem mint egy idegennel max távoli ismerössell?
2011. jún. 16. 15:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mit meg nem adnék érte, ha ez lenne a legnagyobb gondom az életben!
2011. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
51%

Honnan tudod,hogy nem lesz meglepi?

Lehet,hogy a vonaton ül,és nemsokára becsenget hozzád(meg az unokájához).

2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Ne haragudj de én is úgy gondolom, hogy gyerekesen viselkedsz....

Nekem is volt olyan, hogy pl nagymamám nem hívott fel a szülinapomon. pedig tudom, hogy szeret ás máskor mindig felhívott... gondolom elfelejtette, attól még tisztában vagyok vele, hogy szeret. Ilyen előfordul, ne vedd a szívedre. Egyébként ha ennyire érdekel, hogy miért nem hívott fel akkor tárcsázd a számát és kérdezd meg tőle. itt úgyse fogod erre megtudni a választ.

2011. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%

15,25 vagyok!

Igen, szerintem is az a két variáció van, ami már elhangzott:

- vagy valami igen különleges meglepiben lesz részed (esetleg valóban úton van)

- vagy valami baj van otthon, és a tesód sms-e azért volt ilyen furcsa.


Én azt mondom, hogy úgy hívd fel a mamát, mintha nem is lenne szülinapod, kérdezd meg tőle, hogy van, mi újság stb.? Lehet, hogy beteg, csak pont a szülinapodon, no meg mint friss kismama, nem akart a tesód ezzel terhelni?

2011. jún. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
most hivott fel telefonfülkéböl mert nincs egysége meg pénze feltölteni a szemét tesom meg nem adta oda neki a telefonját mert utál..., de mint kiderült csomagot is küldött a postaladaban benn volt a kis cetli amit nem vettünk észre férjem értement a postara. ugyhogy jol alakult:-)
2011. jún. 16. 19:56
 16/18 anonim ***** válasza:
54%

15.26 vagyok!

Örülök, hogy minden rendben!

Akkor most még egyszer: boldog szülinapot!!

2011. jún. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Na látod!!! :) Tanulj azért ebből, nem kell azonnal rosszra gondolni...
2011. jún. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Annyira nem lehet szemet a tesod, mert SMS-ezett, meg anyukad nevet is odairta. Remelem jovo szulinapon nem csinalsz ekkora csatapatet. Gyerekes vagy.
2011. jún. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!