Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja egy...

Ha egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos azzal mit akar mondani? Azt nem a kis gyerekekre szokták mondani?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már hogy egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos,többek közt rám is mondták már és nagyon idegesittő tud lenni!Én nem tudom hova tenni!Ha egy nő megkérdezi tőlem hogy mi a véleményem róla akkor vagy elmondom az igazat hogy szép vagy és jól nézel ki,vagy elmondom hogy nem az esetem még ha lehet hogy bántó is,de inkább mint hogy ilyet mondjak hogy aranyos!Elvégre az hogy nem az esetem az nem azt jelenti hogy ronda,csak egyszerüen nem az olyan típusu nők jönnek be!

Szoval ez mit takar egy nőnél?Tetszik neki?Vagy nem tetszik neki és nem meri meg mondani?Esetleg szimpatizál vele de nem akar tőle semmi komolyabbat?Esetleg nem meri megmondani hogy jó képü és inkább ezzel védekezik?

Szerintetek mit jelent mert én tényleg nem tudom hova tenni!


2011. jún. 17. 11:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 anonim ***** válasza:
100%
Most figyelj ha valami kedves gesztust teszel, akkor arra nem mondhatja a lány, hogy hű de jó pali vagy! Erre inkább azt, hogy kedves/aranyos vagy!
2011. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:07


Nem akadok ki!Csak érdekes és nem tudom hova tenni érted?Ennyi!

Nem tudom hogy akar e valamit vagy nem!!Fura számomra mert én a kis kutyákra és a gyerekekre szoktam mondani!Jól is esett de kicsit furának is találtam mert még nem mondtak rám ilyet!

2011. jún. 17. 12:12
 33/103 A kérdező kommentje:
Egy sima fényképre mondta azt!Amin semmi aranyossat nem csináltam!Csak álltam rajt egy helyben!:)
2011. jún. 17. 12:14
 34/103 A kérdező kommentje:
Még nem talákoztunk!De már elég sokat beszéltünk.
2011. jún. 17. 12:14
 35/103 A kérdező kommentje:
Én külföldön élek és csak beszélgettünk egymással!
2011. jún. 17. 12:15
 36/103 anonim ***** válasza:
5%

11:55-ös vagyok megint. A vicc az egészben, hogy egy rút kiskacsa mondta, de olyanok előtt is, akik kár, hogy hallották...na, mindegy.


Ha megérem, akkor 40 éves koromban is 30-nak fogok kinézni és revansként ezeket a 20-as csajokat fogom kenterbe vágni és sz@rrá sz1vatni. Mert megérdemlik.

2011. jún. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/103 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 anonim ***** válasza:

Na lássuk. Sokan vagyunk itt nők és meg tudjuk mondani mivel érdemelted ki az aranyos jelzőt.

Egyébként hány éves vagy?

2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/103 anonim ***** válasza:
8%
12:08 as vagyok. Amúgy én mint csaj mondom, a mai csajok is megérik a pénzüket. A mai pics...kban nem lehet bízni. Tisztelet a kivételnek!
2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:07 vagyok.

Nem mondta senki, hogy csúnya vagy. Attól, hogy egy pasi (bocsi, FÉRFI) jóképű, izmos, akármi, nem biztos, hogy bejön minden lánynak.

Én pl kifejezetten undorodom a most nagyon divatos, és csajvonzó Christiano Ronaldo-klónoktól, még az enyhébb változattól is.

2011. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!