Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja egy...

Ha egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos azzal mit akar mondani? Azt nem a kis gyerekekre szokták mondani?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már hogy egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos,többek közt rám is mondták már és nagyon idegesittő tud lenni!Én nem tudom hova tenni!Ha egy nő megkérdezi tőlem hogy mi a véleményem róla akkor vagy elmondom az igazat hogy szép vagy és jól nézel ki,vagy elmondom hogy nem az esetem még ha lehet hogy bántó is,de inkább mint hogy ilyet mondjak hogy aranyos!Elvégre az hogy nem az esetem az nem azt jelenti hogy ronda,csak egyszerüen nem az olyan típusu nők jönnek be!

Szoval ez mit takar egy nőnél?Tetszik neki?Vagy nem tetszik neki és nem meri meg mondani?Esetleg szimpatizál vele de nem akar tőle semmi komolyabbat?Esetleg nem meri megmondani hogy jó képü és inkább ezzel védekezik?

Szerintetek mit jelent mert én tényleg nem tudom hova tenni!


2011. jún. 17. 11:48
 51/103 anonim ***** válasza:
12:13 82% köszi:)
2011. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/103 anonim ***** válasza:
100%

ma 12:07 megint ő vagyok :)

Most olvastam a fényképeset. Na, akkor aztán teljesen érthető. Egy ilyen helyzetben egy lány (és fiú se szerintem) nem tud nagyon mit mondani. Ha belegondolsz azt nem mondhatja, hogy "húú de szívdöglesztő vagy, ugorj az ágyamba", elég furán venné ki magát. Lehet, hogy tetszel neki, de nem így képzeld, ebben az esetben azt se mondhatja, hogy "hú, jó csávó vagy, de nem így képzeltelek". Ha pedig nem tetszel neki, sokaknak egyszerűbb ezt mondani, minthogy bocsi nem vagy az esetem. Az őszinteség bizony nehéz dolog. De egyébként utána, hogy beszélgettetek? Ha kedves maradt, írt, akkor biztos nem borzasztottad el. Sok sikert a hódításhoz! :D

2011. jún. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 A kérdező kommentje:
Lazán és sportossan öltözködöm.
2011. jún. 17. 12:24
 54/103 anonim ***** válasza:
Én is férfias férfi párti vagyok, megőrülök a vasalt hajtól és társaitól. A férfi legyen férfi.
2011. jún. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:
11%

Én meg szögecselt J.Depp-es karkötőket, halálfejes nyakláncot, fekete cuccokat, szakállt növesztettem és mégis szende kisfiú vagyok. :D Inkább buz1zzanak le, az egyértelműbb vélemény.


Ha legközelebb ezt mondják rád, csapd az illetőt képen. Akkor legalább agresszornak tartanak majd. Tudod, a legerősebb maradhat csak életben, dzsungel törvénye, bullsh1t.

2011. jún. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be az agresszívak, mármint az ilyen rosszfiúk. Legyen benne egy kis vagányság, de ne az a hűdef@sza@keményvagyok fajta:D
2011. jún. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:
100%

A válasz megírásának időpontja: ma 12:27

Gratulálok! Nagyon kemény férfi lehetsz, aztán majd csapd le jól a lányt. paraszt

2011. jún. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 A kérdező kommentje:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Had nem kelljen.)Nem szívessen teszem magam itt közszemlére mindenki elött ha nem muszály és hátha ő is itt ír a sorok között valahol és nem szeretném ha hülyének nézne!:)

2011. jún. 17. 12:30
 59/103 anonim ***** válasza:
Fenébe, pedig rohadt kíváncsi voltam :(
2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/103 anonim ***** válasza:
De szerintem örülj neki,ha ezt mondják.... Tudom,furcsa, mivel nem találkoztatok még...De mint írták előttem, a képedre mondta.. De szerintem jót jelent:)Mondjuk van aki szeret dobálózni ezzel...
2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!