Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja egy...

Ha egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos azzal mit akar mondani? Azt nem a kis gyerekekre szokták mondani?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már hogy egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos,többek közt rám is mondták már és nagyon idegesittő tud lenni!Én nem tudom hova tenni!Ha egy nő megkérdezi tőlem hogy mi a véleményem róla akkor vagy elmondom az igazat hogy szép vagy és jól nézel ki,vagy elmondom hogy nem az esetem még ha lehet hogy bántó is,de inkább mint hogy ilyet mondjak hogy aranyos!Elvégre az hogy nem az esetem az nem azt jelenti hogy ronda,csak egyszerüen nem az olyan típusu nők jönnek be!

Szoval ez mit takar egy nőnél?Tetszik neki?Vagy nem tetszik neki és nem meri meg mondani?Esetleg szimpatizál vele de nem akar tőle semmi komolyabbat?Esetleg nem meri megmondani hogy jó képü és inkább ezzel védekezik?

Szerintetek mit jelent mert én tényleg nem tudom hova tenni!


2011. jún. 17. 11:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 napietus ***** válasza:
57%
mint írtam, tinilányok szóhasználatában pozitív jelentése van.
2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 A kérdező kommentje:
Azért is fura mert mindent mondtak rám eddig de azt nem hogy aranyos.Meg nem egy tini csávó vagyok és a kinézetemse egy jó fiúra emlékeztet.Nem tudom egy felnőtt férfira hogy lehet ezt mondani??Nekem ez magas
2011. jún. 17. 12:04
 23/103 anonim ***** válasza:
Mennyi az a felnőtt?
2011. jún. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem kell így kiakadni! Én is mondtam a barátomnak, hogy aranyos, amikor valami olyat mondott ami jól esett!
2011. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
18%
az aranyosról nekem egy kiskutya jut eszembe. lehet h annak a lánynak is aki ezt mondja egy pasira
2011. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 anonim ***** válasza:
93%
Te jó ég! Ha ennyire kiakadsz ezen, akkor te aztán biztos nem vagy aranyos, tévedett a lány. Simán lehet, hogy pozitívan mondta, de ha meg nem, fogadd el, nem jöttél be neki.
2011. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam mondani a barátomnak, hogy aranyos. Pedig elmúltam 18, de fiatal vagyok. Nálam is pozitív jelentése van. És igen,ő is szokta nekem mondani. Pl beszélgetünk, ír valamit és mondom neki de aranyos vagy. Mert jól esik tényleg. Mert kedves. Tudom, pasikra nem mondják. De ha én azt mondom, akkor úgy is gondolom.És még csak nem is csúnya, mert helyes, kedves, figyelmes és nagyon szeret. Nem tudom, mi ebben a gáz. Én ha azt mondom,úgy is gondolom.Ja, és komolyan gondolom vele. Ennyi:). Szerintem nincs abban semmi rossz, mindenki máshogy értelmezi.
2011. jún. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/103 A kérdező kommentje:

A válasz írója 42%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:03


Nézd persze hogy azt írok magamról amit akarok és te vagy elhiszed vagy nem.Nem tudom miért kell azt gondolni hogy aki a gyakorikerdeseken ilyet kérdez az csak ronda lehet!Jó kpü ember nem internetezhet vagy mi?

De én ezeket a vissza jelzéseket veszem észre!Nem muszály elhinni!Mindig is voltak barátnőim és nem is akár milyenek és sok lány akart tőlem valamit!Most elehet hogy fényezésnek és nagyképüségnek hangzik de ezt tényleg így van,egyébként ha nem így lenne akkor nem lenne semmi értelme a kérdésemnek!Akkor bevallanám hogy csúnya vagyok azért nem akarnak tőlem semmit a csajok!Pontossan ezért fura számomra ez a kifejezés mert vagy azt mondta egy csaj hogy jó pali vagyok,vagy azt hogy nem vagyok az esete.De ilyet hogy aranyos még nem hallottam!

2011. jún. 17. 12:08
 29/103 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig hidd el, hogy szoktak ilyet mondani a lányok pozitívként!
2011. jún. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 anonim ***** válasza:
43%

Kedves kérdező!!!!

Én nem írtam azt, hogy te csúnya vagy. Hanem csak megválaszoltam a kérdésedet.

2011. jún. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!