Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő azt mondja egy...

Ha egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos azzal mit akar mondani? Azt nem a kis gyerekekre szokták mondani?

Figyelt kérdés

Sokszor hallottam már hogy egy nő azt mondja egy férfire hogy aranyos,többek közt rám is mondták már és nagyon idegesittő tud lenni!Én nem tudom hova tenni!Ha egy nő megkérdezi tőlem hogy mi a véleményem róla akkor vagy elmondom az igazat hogy szép vagy és jól nézel ki,vagy elmondom hogy nem az esetem még ha lehet hogy bántó is,de inkább mint hogy ilyet mondjak hogy aranyos!Elvégre az hogy nem az esetem az nem azt jelenti hogy ronda,csak egyszerüen nem az olyan típusu nők jönnek be!

Szoval ez mit takar egy nőnél?Tetszik neki?Vagy nem tetszik neki és nem meri meg mondani?Esetleg szimpatizál vele de nem akar tőle semmi komolyabbat?Esetleg nem meri megmondani hogy jó képü és inkább ezzel védekezik?

Szerintetek mit jelent mert én tényleg nem tudom hova tenni!


2011. jún. 17. 11:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 anonim ***** válasza:
19%

Meg akivel soha nem tudnának elképzelni egy kapcsolatot. Inkább beszélgetésekre jó és lelki szemétládának. Kicsit durván fogalmaztam de ez így van.

Mert a társaságunkban van egy ilyen aranyos srác.

2011. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/103 A kérdező kommentje:

A legdurvább, amit eddig rám mondtak, hogy olyan vagyok, mint egy "szende kisfiú". Hát b....meg...rva...nyádat...



Hehe kb én is ezt mondtam!!!!:)Ku@rvára felidegesitett vele

2011. jún. 17. 11:58
 13/103 anonim ***** válasza:
95%
Ha én azt mondom egy fúra hogy aranyos, akkor az nálam nagyon pozitív... :)
2011. jún. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/103 anonim ***** válasza:
92%

"szép vagy és jól nézel ki" -ez más, külső megjelenés!

aranyos: ez egy belső tulajdonságról szól, a lelkéről,

az onnan induló cselekedetéről = kedves vagy!

(persze nem ironikusan, hanem eredeti értelemben és hangsúllyal mondva)

de szerintem nem rossz, nem csak gyerekre mondják.

De valóban gyereknél: még inkább az egész megjelenésre, mozgására, külsőre IS mondják..hm.. talán ezért nem érthető neked..

(de amúgy Te nagyon aranyos vagy ezzel a kérdéssel:))))

2011. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
19%

Ha egy babára azt mondják, hogy aranyos, akkor az azt jelenti, hogy nem egy szép gyerek, de azért csúnyát mégsem mondhatok rá.

Felnőtt férfi esetében szerintem annyit jelent, hogy "veled aztán össze nem jönnék, de nem akarlak megbántani".

2011. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 anonim ***** válasza:
92%
hát attól függ ki mondta, mien okból, hol és miért..
2011. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/103 A kérdező kommentje:

Egy nálam jóval fiatalabb lány mondta ezt az a durva!Miközben nálam idősebb nők akarnak tőlem valamit is azt mondják hogy jó képü vagyok....

Nem értem....

2011. jún. 17. 12:01
 18/103 A kérdező kommentje:
Inkább én mondhatnám a kis csajra hogy aranyos!Mert amúgy tényleg az.Kb 6-7 évvel fiatalabb nálam.
2011. jún. 17. 12:02
 19/103 anonim ***** válasza:
69%

30 éves nő vagyok. Aranyos az a pasi akiben van annyi külsőre és belsőre, hogy le tudnám vele élni az életemet. szépen nyugodtan.

De arra a pasira akivel igazán őrült módon kalandok közepette élném le az életemet arra nem azt a szót használom, hogy aranyos.


Ez csak nálam az "aranyos pasi" szó jelentése

2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 anonim ***** válasza:
16%
Végül is itt azt írsz magadról amit akarsz. Itt akár egy Adonisznak is beálithatod magadnak. De az aranyosat akkor is a csúnya kedves normális srácokra mondják
2011. jún. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!