Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családvédelmisek mit tudnak...

A családvédelmisek mit tudnak tenni, ha egy 18 éves fiú rendszeresen veri, terrorizálja és megalázza az anyját?

Figyelt kérdés
Az apja hagyja. A fiúnak egyébként semmi oka nincs rá, az anyja egy intelligens és jól fizetett orvos, aki egész életében kinyalta a fia seggét. Nem tudom mit tehetnék az ügy érdekében. A családvédelmisek mit lépnek ilyenkor? A sérülések egyébként 8 napon belül szoktak gyógyulni, szóval a rendőrségre nem igazán mehet az hölgy.
2011. jún. 18. 13:07
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Vazz, fogod magad, odamész és elhozod anyádat. Ilyen nehéz?
2011. jún. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Na most várjunk itt egy picit.

Anyádat kinozza a fia, apukád beleegyezésével.

Te 300kim-re vagy és ha odamennél sem tehetnél semmit mert a testvéred téged is bántana.


És akkor mivan? Bántson, lesz egy monoklid, nagy dolog, de ezért nem hagyom hogy anyámat bántsák. Odamegyek és leorditom a fejét, ez a minimum. Ha hozzámnyúl csak rosszabbul jár, az biztos hogy olyan balhét kiverek hogy az utca összeszalad, ezt pedig már elég nehéz lesz kimagyarázni.


Ternészetesen mindez akkro igaz, ha anyukád nem túlzott el semmit sem mikor elmesélte a sztorit. Ha igy van ahogy irod, itt öcséd és apád csak veszithetnek, még akkro is ha öcséd pénzbehajtóként él, itt jól nem járhatnak. Természetesen csak egy esetben, ha te hajlandó vagy fellépni anyád érdekében.

2011. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
Hova hozzam? Abban a városban van az állása, amivel sajnos negyed annyit sem keres , mint az előzővel. A törlesztőrészletek meg a hatalmas ház rezsije persze nem csökkent a negyedére. Egy 56 éves orvos nem kap mindenhol munkahelyet. Orvosi diplomával csak egy vmi lehet az ember: orvos. És most az egész országban leépítések voltak a kormányváltással.
2011. jún. 18. 13:36
 14/34 A kérdező kommentje:
Az nem megoldás , ha megveretettem magam. Miért lenne az? Egyébként sem szereznék az öcsémnek ekkora örömet. Verekedjen egy nála erősebbel, ne velem...
2011. jún. 18. 13:38
 15/34 A kérdező kommentje:
Egyébként egy 52 kilós nő vagyok. Nem gondolod ,hogy összeverekedek két férfival a semmiért.
2011. jún. 18. 13:39
 16/34 anonim ***** válasza:
Anyukád mióta nem dolgozik? Nem lehet, hogy otthon unalmában iszik, vagy szed valamit? Te telefonból, olyan messziről nem tudhatod! nem mintha ez ok lenne a bántalmazására, de szerintem nem probléma manapság egy jó orvosnak elhelyezkedni, olyan nagy a hiány belőlük. Őt miért bocsátották el?
2011. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
De dolgozik, csak más beosztásban. Soha nem ivott. Nem azért rúgták ki, mert rosszul végezte a dolgát.
2011. jún. 18. 13:43
 18/34 A kérdező kommentje:
Akkor tud vki vmit a családvédelmisekről?
2011. jún. 18. 13:44
 19/34 anonim ***** válasza:

"Nem gondolod ,hogy összeverekedek két férfival a semmiért"


Te miről beszélsz? Anyádat terrorizálják, ez semmi?

Fél percig nem hagyom, nemhogy itt körkérdésként érdeklödjek hogy smit kéne csinálnom. És pont lesz lesz@rom hogy kapok abban a helyzetben majd két pofont, annál jobb, még feljelentést is tudok tenni.


Mielött azt hinnéd hogy a levegőbe beszélek én ezen a helyzeten már túl vagyok és meg is oldottam.

Szóval ne tökörésszél itt, hanem tessék kézenfogni a párodat és meglepni a szüleid házát egy látogatással.

2011. jún. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer hívna fel az anyám, hogy bántották, hívnám a rendőrséget és indulnék oda..dehát valóban, neked könnyebb 300 km-ről nem belefolyni.
2011. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!