Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családvédelmisek mit tudnak...

A családvédelmisek mit tudnak tenni, ha egy 18 éves fiú rendszeresen veri, terrorizálja és megalázza az anyját?

Figyelt kérdés
Az apja hagyja. A fiúnak egyébként semmi oka nincs rá, az anyja egy intelligens és jól fizetett orvos, aki egész életében kinyalta a fia seggét. Nem tudom mit tehetnék az ügy érdekében. A családvédelmisek mit lépnek ilyenkor? A sérülések egyébként 8 napon belül szoktak gyógyulni, szóval a rendőrségre nem igazán mehet az hölgy.
2011. jún. 18. 13:07
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
ha lenne párom már rég megtettem volna. és igen a semmiért, mert azzal semmit nem érnék el, ha oda mennék hősködni. ha lenne önálló keresetem megtenném, de tanuló vagyok , és nincs olyan munkalehetőség , amiből eltudnám magam tartani, úgyhogy ki vagyok szolgáltatva apámnak. ha lenne keresetem már rég odamentem volna 3 fizetett férfival és rendet raktam volna, de nincs. úgyhogy a hőselméleteken lépjünk már túl könyörgöm. melyik szervezet tudna segíteni nekem?
2011. jún. 18. 13:47
 22/34 A kérdező kommentje:
nem hiszem el ,hogy nincs ezen az oldalon egy ember, aki nem álomvilágban él.
2011. jún. 18. 13:48
 23/34 anonim ***** válasza:
52 kilós vagy.Oké, akkor keress két-három erős férfit, rokont, mit tudom én honnan.Elmész anyádért, beszélsz apáddal, tesóval.Aztán anyut be a kocsiba, a két férfi meg jó helyen marad.A ház, a bútorok, azok csak tárgyak, pótolhatók.De anyud nem!Többet ér az élete.Ha valóban tenni akarsz valamit, akkor lépni kell, bármilyen nehéz is!Ne mástól várd a segítséget, tapasztalatból mondom, érdemben nem fog segíteni senki.A családsegítő kimegy egyszer, anyud újra kap, mert hívta őket.Az nem megoldás.El kell hozni, és kész.
2011. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Édesem, mit nem lehet ezen érteni? Odamész, mondod anyádnak, hogy pakoljon. Mit tudnak tenni? Ha ellenkeznek, akkor annál jobb, rájuk hívhatod a rendőrséget. Ők az a szervezet, akik ebben segítenek neked.
2011. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Közben olvastam a kommentedet.Hidd el, nincs olyan szervezet, amelyik segíteni tudna.Esetleg a rendőrség, de még az sem biztos.Egy megoldás van, anyukádnak költöznie kellene.Munka mellette is lehet tanulni.Felborul az életed, de van egy fontossági sorrend,dönteni kell, mi a fontosabb számodra.
2011. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:
Hihetetlen.
2011. jún. 18. 13:53
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó választ. Legalább nem volt elrugaszkodott a valóságtól.
2011. jún. 18. 13:54
 28/34 anonim ***** válasza:

Igen, hihetetlen, hogy míg anyádat otthon terrorizálják, verik, addig te egy ilyen oldalon várod a segítséget. Mégis mit vártál? Ha annyira érdekelne, hogy mit tudnak tenni ilyenkor a családvédelmisek, őket hívod fel, nem? Annyi éjjel-nappal hívható segélyvonal van...


Dehát igazad van, facebookozás közben könnyebb ide figyelni, mint tenni valamit. Aztán mosod kezeidet.

2011. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Nagyon jó, csinált már valaki ilyet? Én sem mernék lépni.

Szerintem amit lehetne tenni:

anyukád ajándékozza oda a házat apukádnak, hitellel együtt. Vagy ha kevesebb már rajta a hitel, mint az értéke, akkor adja el, esetleg engedje, hogy árverezésre menjen a dolog.

Keressen másik városban állást és költözzön oda. Egyedül biztosan meg tud élni a keresetéből. Esetleg ott keressen állást, ahol te laksz, így egy lakásban el tudtok lenni ketten.

2011. jún. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Egy nőre kezet emelni...Egy 50 év fölötti emberre kezet emelni? Az anyukámra kezet emelni? A világvégéről, ahogy megtudnám elindulnék azonnal, ha kell egyedül törött kézzel, lábbal 200 kg szekrények ellen is..
2011. jún. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!