Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját magam hibáztatom és...

Saját magam hibáztatom és kivagyok készülve lelkileg! Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek, nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

A barátom, akivel 1 éve és 9 hónapja vagyok együtt ezen a héten 3 éjszakát bulizott át. Egy éjszakán ezekből én is ott voltam.

26 éves, tehát már nem gyerek. Én sose voltam a bulizás ellen, én is szeretek kijárni, de soknak találom, hogy csütörtökön, pénteken és szombaton is bulizik hajnalig.

Jó beosztású munkahelye van, jó fizetést kap, ketten is jól megvagyunk, szeretjük egymást és közös jövőt tervezünk.

De így én már félek vele bármit is tervezni.

Tudom, hogy nem azért megy ki, hogy megcsaljon, hanem mert egyszerűen unja magát és nekem nincs mindig időm, hogy mellette legyek.

Régebb nem csinálta ezt, eddig is eljárogattunk bulizni, de nem volt ez.


Megbeszéltem vele, hogy ez nekem nem jó, megkértem szépen, hogy fejezze be, mert nem lesz jó vége ennek, de semmi változás.

Mit tudnék tenni? Nekem már semmi ötletem sincs.


2011. jún. 19. 08:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
79%
Hát szívem, ha te ma strandolni fogsz, megtapsollak... (20 fok, eső...)
2011. jún. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
..ennyit arról, hogy jól megvagytok.. csak kibújik a szög a zsákból..
2011. jún. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

Saját magam hibáztatom és kivagyok készülve lelkileg! Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek, nem akarom elveszíteni?



És jogosan is hibáztatod magad...

2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Miért is? Kifejtenéd bővebben?
2011. jún. 19. 12:23
 15/22 anonim ***** válasza:
88%

Nem én írtam a 12 07-est. De gondolom arra gondol, hogy hibáztathatod majd magad ha ott hagy a fenében, mert korlátozni akarod, hogy mit csinálhat és mit nem és ennek hosszú távon nem lesz jó hatása a kapcsoltra.

Nekem mondaná meg valaki, hogy hányszor mehetek el otthonról, vagy hova mehetek.

2011. jún. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a 3-4-5 nap buli a probléma, hanem az, hogy te mást vársz ettől a pasitól, mint amit ő nyújtani szeretne. Neki elég belőled annyi, hogy szeret, szívesen van veled. De! Örül az életnek, és örül, hogy fiatal, egészséges, jó munkája van, vannak barátai, van lehetősége szórakozni, van lehetősége úgy élni, ahogy az neki jól esik. És miért ne tehetné könyörgöm?? Mikor tegye, ha nem most? Nem követ el bűnt, nem hazudik, nem csal meg, nem rövidít meg senkit. Nem a felesége, vagy a könyvelője vagy, hanem a barátnője. Az, hogy te mit tervezhetsz a jövőre vele, az attól is függ, hogy elfogadd őt ilyennek. Ha nincs kedved, vagy időd vele menni, az nem az ő hibája. Vannak "menős", meg "otthonülős" pasik. Sokkal nagyobb bajban lennél, ha lakáskölcsönnel, 2 gyerekkel jönne rá a párod, hogy bocsika, nekem még élnem, buliznom, szórakoznom kéne.

Bulizik néhány hónapon át, aztán majd elunja, vagy belefárad, vagy rájön, hogy végig itta már a környék összes lelőhelyét, és ugyanolyan mindegyik. De ha ekkora drámát csapsz ehhez, akkor valószínűleg nem melletted éri majd ez a felismerés.

2011. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszadóvl tökéletesen egyet értek!
2011. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

A 17:51-nél van a pont!!!


Mi a férjemmel 33-34 évesek vagyunk és 14 év együttélés, 3 gyermek köt össze minket többek közt.

Így amit a 17:51-es írt, az az én véleményem is! :)


Szeresd úgy ahogy van, férfit megváltoztatni nem lehet és meg se próbáld! Vagy így szereted vagy ne légy vele!

Most bulizzon, mert ha eltiltod tőle és ő neheztelve rád beadja a derekát, akkor nézd meg mit tesz majd ha megszületik a baba!

2011. jún. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"Az én családomba meg nem láttam olyant, hogy a szüleim külön mentek volna el valahová. Ha egyik nem ért rá, akkor a másik megvárta itthon."


De azért ugye azt tudod, hogy a párkapcsolatok 90%-a nem úgy működik hogy a két fél össze van nőve? Te azt várod hogy te legyél a srác életének a középpontja, és ha te épp nem kegyeskedsz ráérni, akkor epekedve várjon téged otthon, és ne csináljon semmit? Nem gondolod hogy esetleg neked is alkalmazkodnod kéne, és kiszállni a másik fenekéből? Basszus mégcsak együtt se éltek, de már úgy viselkedsz mint egy igazi házisárkány.

2011. jún. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
68%

Én meg a kérdezővel értek egyet.. Nekem a barátom 22éves, és már alig iszik ha elmegyünk valahová.. Így tényleg nem lehet a jövőt, családot tervezni. Ha jön a baba akkor is elfog menni bulizni, mert unja a baba sírását vagy mi?? Meg miaz hogy most élje ki magát? Szerintem a gimis meg egyetemista évek bőven elég a "Kiélésre".. Lehetne lazábban is szórakozni szerintem.

Tanácsot nem sürven tudok adni, főleg ha márbeszéltél is vele erről, mégsem votl olyan felnőtt, hogy felfogja ezt és megértse.

Remélem minden jóra fordul!

2011. jún. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!