Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Saját magam hibáztatom és...

Saját magam hibáztatom és kivagyok készülve lelkileg! Fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek, nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés

A barátom, akivel 1 éve és 9 hónapja vagyok együtt ezen a héten 3 éjszakát bulizott át. Egy éjszakán ezekből én is ott voltam.

26 éves, tehát már nem gyerek. Én sose voltam a bulizás ellen, én is szeretek kijárni, de soknak találom, hogy csütörtökön, pénteken és szombaton is bulizik hajnalig.

Jó beosztású munkahelye van, jó fizetést kap, ketten is jól megvagyunk, szeretjük egymást és közös jövőt tervezünk.

De így én már félek vele bármit is tervezni.

Tudom, hogy nem azért megy ki, hogy megcsaljon, hanem mert egyszerűen unja magát és nekem nincs mindig időm, hogy mellette legyek.

Régebb nem csinálta ezt, eddig is eljárogattunk bulizni, de nem volt ez.


Megbeszéltem vele, hogy ez nekem nem jó, megkértem szépen, hogy fejezze be, mert nem lesz jó vége ennek, de semmi változás.

Mit tudnék tenni? Nekem már semmi ötletem sincs.


2011. jún. 19. 08:54
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
68%
Az előttem lévővel értek egyet! Szerintem egy héten egyszer bőven elég lenne bulizni. Elég gáz szerintem ha egy palit 26 évesen más sem érdekel csak a bulizás, és fontosabb neki hogy hajnalig igyon a tizenévesekkel, mint az hogy másnap a barátnőjével tudjon tervezni közös programot! Még nem nőtt be a feje lágya.:P Aztán meg manapság amilyen lányok vannak a diszkókban, ki tudja nem flörtöl e másokkal stb.. Ha sokszor jár el nélküled és figyelembe sem veszi hogy téged ez zavar, tényleg nem lesz jó vége.
2011. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy önálló, kereső 26 éves férfinek, legyen már annyi joga, hogy eldönti; a szabadidejét az elméje pallérozására használja-e, vagy arra, hogy elmegy a haverjaival meginni néhány sört.

A kérdező is azt írta, hogy ez 1-2 hónapja van így, és a barátja akkor megy nélküle, ha ő nem ér rá, vagy nincs kedve hozzá.

A pasi ráadásul nem vert át senkit. Ő ilyen. Nem arról van szó, hogy a házasságkötés előtt eljátszotta az otthonülő nyuszit, utána meg abban a nyugodt hitben, hogy már nem kell "jófiúnak" lennie, belecsapott a lecsóba. Még nem kötelezte el magát, és nem mutatja magát sem jobbnak, sem rosszabbnak, mint amilyen valójában.

A probléma az, hogy a barátnője akar olyasmit ráerőltetni, és elvárni tőle, ami ennek a srácnak - feltehetően - nem tetszik annyira.

Erre az a legrosszabb megoldás, ha a hisztik hatására, az egyik fél feladja az egyéniségét, és úgy tesz, mint ha ez számára jó lenne.

Ha egy nőt zavar, hogy a 26 éves pasija szeret sokat bulizni, és nem akarja napi 24 órában a közös jövőjüket tervezni, akkor egy olyan 26 éves pasit kell választani, aki nem szeret sokat bulizni, és jókat lehet vele ábrándozni a jövőről. Különben tényleg rossz vége lesz...

2011. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!