Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy valaki összejön valakivel, és máris közös képeket rak fel, úton útfélen hangoztatja, hogy ő most milyen szerelmes?

Figyelt kérdés

Tini korban még valahol elfogadható(bb) szerintem. Megszeretném kérdezni tőletek, hogy szerintetek ez nem számít gyerekesnek felnőtt korban? Közösségi oldalakon üzenőfalon való üzengetés, hogy szeretlek, hiányzol, szivecske és a név közte. Erről mi a véleményetek? És arról, hogy mindig kiírják a dátumot, hogy mióta vannak együtt és szivecske. Mindig másik közös kép, ahol együtt vannak ki. Nekem ez már túlzás. Ez már olyan, mintha direkt bizonygatnák a világnak, hogy ők milyen jól megvannak. De lehet még magukat is így nyugtatják meg, hogy minden rendben.


Nem rosszból írom ezt abszolút, csak véleményekre vagyok kiváncsi, mert lehet én ítélem meg rosszul a dolgot. Valamit elnézést, hogy rossz kategóriába írom, vagy nem valami elmélyült és fontos téma, csak itt szoktak rendesen és értelmesen válaszolni.


2011. jún. 19. 13:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

az ember, ha fent van közösségi oldalon, úgy kell, hogy beállítsa magát, amit szeretné, hogy higyjenek róla


mert az adatlap alapján ítélnek a neten....

2011. jún. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Hát ja, ebbe bele se gondoltam még.:D Ami facebookon nincs kiírva, az nem is létezik.:D Erről eszembe jut az, hogy mikor én nem írtam ki régen, mindjárt azt kérdezgették az emberek, hogy: "Minden rendben van köztünk?" Vagy ezt?: "Szakítottatok, vagy valami baj van?" Mondom: "Miért?" Válasz: " Hát mert FB-on nem láttam kiírva." :D:D


Ja, nem zavar, csak nem értem a dolgot, hogy mi szükség van erre. Én kicsit bevallom jókat mosolygok néha rajta.:) De hogy irigy lennék? Nem hinném, mert anélkül vagyok stabil, veszekedésmentes, boldog párkapcsolatban több, mint 5 éve, hogy nem cserélgetem folyton a képünket, nem kötöm mások orra alá a "nyáladzásom", nem veszekszek vele egész világ előtt, de még csak nem is nyomozgatok utánna fenn, de azt se kötöm mások orra alá, hogy mikor talizom vele.:):)Ja, és majd kifelejtettem, nem nyomok minden képe alá és hozzászólása mellé szivecskét.:D Úgy gondolom, hogy így még komolyabbnak is mondható a kapcsolatom a párommal, na meg diszkrétebbnek is.:)

2011. jún. 19. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!