Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok itt élni, mit tegyek?

Nem akarok itt élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utálok itt lakni,a szüleim b@sznak rám egy nagyot,nem fogalkoznak velem,pedig én nem plaza tv-re vágyok meg semmi ilyen,de ők ezt úgyse fogják fel. Midnenért engem hibáztatnak. Azon gondolkodztam,hogy elszökök elég ebből,vmi jó tanács? Még csak 15 vagyok sajnos:(
2011. jún. 19. 18:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mi a bajod?
2011. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Aztán hova mész, te okos 15 éves? A szüleid adnak neked ételt, lakást még internetet is.Kitől kapnád ezt meg? Vagy van sok félretett pénzed, és el tudod magadat tartani?Gondolkodj gyerek!
2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
MI A BAJOD?
2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Hova szöksz el? Jó lesz Neked az utcán, egyedül a sötétben, hidegben, esőben, szélben? Miből fogsz magadnak élelmiszereket, ruhákat venni? Hogy fogsz suliba járni? Csövesként akarod leélni az életedet?


Gondolom nem.... Úgyhogy szedd össze magad és ne menj sehova! Fedél van a fejed fölött? Gondolom van! Enni kapsz otthon? Gondolom kapsz. A többi meg már csak a kommunikáción múlik. Ülj le beszélni a szüleiddel és mondd el nekik, hogy mi bánt, illetve azt is, hogy szeretnéd ha pár dolog megváltozna. Máshogy nem fog működni!

2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
MI A BAJOD?
2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

ne szökj el, azzal csak magadnak okozol gondot...

próbáld megbeszélni velük a dolgot, őszintén, kiabálás, veszekedés nélkül:)

2011. jún. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg 15 évesen nem jutnál messzire. Bejelentik a rendőrségen, hogy eltűntél és hazavisznek. Amit utána kapnál szerintem nem tennéd zsebre, és egész életed során ezt hallgatnád.
2011. jún. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Ha rád se basznak, hogy szidhatnak le mindenért? Áh, kamaszkor..
2011. jún. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
MI A BAJOD?
2011. jún. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Megértelek, az én szüleim is ilyenek. Nagyon rossz emberek, nem szívesen írom ezt, de sokan megerősítették már. :( A megértés és a szeretet tőlük mérföldekre áll. Én már 19 éves vagyok, de még tanulok, emiatt nem tudok innen elmenni. :(

Valahogy még bírd ki, próbáld meg magad minél távolabb tartani tőlük, akkor nem nyomasztanak annyira. Aztán menj el jó messzire egyetemre (én sajnos nem elég messze mentem :(), és probléma megoldva! :) Kitartás!

2011. jún. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!