Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok itt élni, mit tegyek?

Nem akarok itt élni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utálok itt lakni,a szüleim b@sznak rám egy nagyot,nem fogalkoznak velem,pedig én nem plaza tv-re vágyok meg semmi ilyen,de ők ezt úgyse fogják fel. Midnenért engem hibáztatnak. Azon gondolkodztam,hogy elszökök elég ebből,vmi jó tanács? Még csak 15 vagyok sajnos:(
2011. jún. 19. 18:32
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
pl. hazajövök a suliból szomorúan, és mit kapok?: nem érdkeel a hisztid, egy szar beteg gyerek vagy.. engem a net sem érdekel meg a tv sem..nem is bulizok,tanulok rendesen,de egyszerűen szarnak rám bezsélgetni nem tudok velük,mert otthagynak magamra,segítséget kérnék nem kapok
2011. jún. 19. 18:50
 12/20 anonim ***** válasza:

Nem azért, de én is 15 vagyok, és nekem is szokott olyan érzésem lenni, hogy legszívesebben elmennék, mert anyuék nem értenek meg, mindenki utál, bla-bla-bla, de sohasem szöknék meg...

Hova mennél? Bármi történhet veled, ha elszöksz, rosszabbnál rosszabb dolgok, inkább nem sorolom, de el tudod képzelni, nem?

Mindenki életében vannak rosszabb időszakok, mindenki szokott lenni néha mély ponton, mégis pár nap, vagy hét és ez átmegy, utána már nem is fogsz emlékezni semmire. Ha feldúlt vagy, és elkeseredett akkor nem tudsz jó döntéseket hozni.

És mi lenne anyudékkal ha elszöknél? Valószínűleg beleőrülnének.

Egyébként mi a bajod, hogy ilyen kilátástalan a helyzeted?

Írhatnál konkrétabban, mert így nem lehet jó tanácsokat adni!

2011. jún. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy van elég gondjuk nekik is, pl. kakpcsoltáka gázt,most is szinte semmi kaja nincs itthon. stb. Csak nem értem őket,ha nincs pénz iylen luxus cikkekre,akkor miért kell fizetni érte? mert így csak veszekedés van,semmi összetartás meg szeretet nincs itt:( mindig azt odják,h költözzek gazdag családhoz meg menjek el ide meg oda jelentsem,h nem tudnak megnevelni..pedig nem pénzt akarok..:S
2011. jún. 19. 19:00
 14/20 anonim ***** válasza:

értelek mostmár:( bocsi:( de fel a fejjel...biztosan nem akarnak neked rosszat, csak aggódnak...és rajtad csapódik a dolog...

nem tudom mit írhatnék...de elszökni sztem nem szabad...

remélem azért segítettem:)

2011. jún. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Mindig írod, hogy nem pénzt akarsz, de még nem tiszta, h mit is akarsz...

Szeretetet? Elmondtad már nekik ezt? Ha nem, tedd meg =) Próbát megér ;)

2011. jún. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nálunk van pénz - jó, nem vonk kő gazdagok, olyan normálisan élünk, de kb. rám is tesznek.

22 vagyok, és mennék innen, mert nem jó, de nincs munkám, tanulok, és így nem tudok lépni.


Szépen csendben tönkre megyek, és minden csak rosszabb lesz.

2011. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok, mint az előttem válaszoló. Sajnos a pénz tényleg nem minden, nekem mindig volt mit ennem, volt pénzünk, de a szüleim így is üres, lelketlen emberek, akik sosem szerettek sem engem, sem a húgomat. Ha mégis, hát magukat milliószor jobban szeretik! Egyébként meg semmilyen anyagi gond nem ok arra, hogy a gyerekükkel így bánjanak. Nagyon sajnálom, próbáld őket mellőzni. :(
2011. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Pláza tv-re ne is vággy.
2011. jún. 20. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
a pláza tv nagyon ott van :D .. fel a fejjel..minden rendben lesz :)
2011. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
az plazma:D kimaradt egy m..
2011. aug. 6. 11:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!