Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek meg otthonról?

Hogyan szökjek meg otthonról?

Figyelt kérdés

Na szóval ma délután összevesztem anyámékkal és nevelőfaterom állandóan cseszeget amúgy is és már unom nem akarok örökre elmenni csak 1-2 napig ameddig észreveszik h ha így folytatják nem lessz jó. 14/F vok.

Ja és légyszives ne olyan válaszokat mint h ülj le velük beeszélgetni meg stb... köszi


2011. jún. 19. 19:27
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
nem ír... lehet már megszökött:):D amúgy tényleg elég képtelen ötlet
2011. jún. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
jóvan bujjatok már el ott írtam h normális válaszokat b meg.meg a kva nevelőapám is fszom kivan vele csak foglalja a helyet
2011. jún. 19. 19:41
 13/33 anonim válasza:
De pontosan min balhéztok?
2011. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
és igen mivel kiskorú vagy jóval inkább megnehezítenéd a dolgaidat egy ilyen húzással.
2011. jún. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
46%

Bújjunk el? Miért nem bújsz el te? Ezek a normális válaszok, kisfiam, mert neked két nagy pofon hiányzik, de nagyon.

Az foglalja a helyet, aki meleget ad a seggednek télen, aki ételt ad a szádba?

Kívánom, hogy sikerüljön nevelőintézetbe kerülnöd, és majd taknyod-nyálad folyni fog a sírástól, mert ott nevelnek majd, drága kicsi fiam!!!

2011. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:
utosó hány éves vagy????
2011. jún. 19. 19:46
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
fogj egy villát és indulj neki.
2011. jún. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok ember nőtt fel úgy, hogy egyáltalán nem ideális volt a családja, a körülményei, amiben élt. De túlélte, mert egy gyereknek az a családja, ahova született.

Ha tarthatatlannak érzed a helyzeted, megteheted, hogy bemész a családsegítőbe és előadod a szitut. Lehet, elvesznek a szüleidtől és otthonba beraknak. Nem hiszem, hogy egy otthon jobb lenne bármi gázos családi helynél.

A szökés nem old meg semmit. Megváltozni nem fog a családod. Neked kell kitalálni, miként éld túl azt az időt, amíg saját lábadra tudsz állni.

2011. jún. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
65%
ezek a normális válaszok. vagy te azt érted ezalatt hogy "fogd magad vigyél kaját aztán menj le az aluljáróba barátkozni a csövesekkel"? persze kicsi vagy még, nem tudod hogy hogyan kell kezelni a problémákat.
2011. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
89%

Ha nekem szegezted a kérdést, elárulom, hogy bőven a fiam lehetnél, nem véletlenül írtam így. 3 gyerekem van, de egyik sem indult neki a nagyvilágnak, ha az én gyerekem lennél, a te fejedben sem fordult volna meg. A nevelőintézetet pedig tényleg gondold meg, mert voltam ott gyakornok, és évekig dolgozó is, tudom, milyenek a gyerekek, és igaz, én nem voltam a goromba nevelők közé tartozó, de még nekem is fegyelmeznem kellett elég gyakran.

Hidd el, magad alatt vágod a fát, ha szökésen töröd a fejed.

2011. jún. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!