Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szökjek meg otthonról?

Hogyan szökjek meg otthonról?

Figyelt kérdés

Na szóval ma délután összevesztem anyámékkal és nevelőfaterom állandóan cseszeget amúgy is és már unom nem akarok örökre elmenni csak 1-2 napig ameddig észreveszik h ha így folytatják nem lessz jó. 14/F vok.

Ja és légyszives ne olyan válaszokat mint h ülj le velük beeszélgetni meg stb... köszi


2011. jún. 19. 19:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

Azt kérded, hogyan szökjél meg otthonról?

Hát fogod magad, kimégy az ajtón, a kapun, még azt sem kell mondanod, hogy viszontlátásra, hiszen úgy sem fogsz soha többet ebbe a rohadt életbe ide visszajönni!! Az biztos!

Kimégy, elindulsz előre, amerre éppen van az előre és csak mégy, mégy ... Ha elfáradtál leülsz egy kőre, ha megéheztél fogsz egy békát, macskát, egeret, amit talász. Feltalálod te magadat. Én megértem, hogy az első lépés nehéz, ezért kérdezed, hogyan kell csinálnod?

Ne kérdezz semmit, cselekedj, vágj bele bátran!

2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
39%
Inkább örülnél, hogy van tető a fejed fölött.
2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha van padlásotok, bújj oda ! Ha nincs, szökj fel egy templom tornyába, de 11.59-kor gyere le, mert bazi hangosan tud szólni ! Előtte viszont a hitközség honlapjáról szerezd meg a tiszteletes úr vagy plébános telefonszámát, vigyél mobilt lehalkítva, ha gáz van, ki tudnak engedni. Aztán még az is lehet, hogy jóba lesztek, és még a szülőkre is gyakorol valami nevelő hatást az Isten szolgálja.

U.i.: Baglyokat üdvözlöm!

2011. jún. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
77%

Gép kikapcsol és elindulsz...

Igyekezz, mert mindjárt kezdődik a Harry potter és gondolom addigra vissza szeretnél érni.

2011. jún. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

A szuleidet megvaltoztatni ilyen modszerrel nem tudod, viszont jobban felhuzni, idegesiteni igen, s ezert talan Neked kellene elgondolkoznod!

Tudod most elertel egy olyan kort, amikor mar a szuleid is talan ugy erzik, hogy mar onallo lettel, es igy nekik is konnyebb lenne es nyugodtabb az eletuk, mint eddig.

14 eves vagy, megnottel, onallo vagy, de meg nem vagy felnott, tehat neked kellene turnod, es alkalmazkadnod, es bizony szot fogadnod, mivel igy lesz mindenkinek jobb a csaladban, de Neked biztosan, mivel,mint tapasztaltad is azt, hogy ha idegesited Oket, nem hallgatsz Rajuk, akkor Te jarsz rosszul!

Te most ugy erzed, hogy tehetetlen vagy, de errol biztosan tehetsz, csak gondolkozz el mindig, hogy mi, es miert tortent?

Ezek a szuleid, ezt meg kell ertened, itt nem Te fogod megnevelni azokat, Akik Teged eddig felneveltek, es most mert 14 eves lettel, Te fogod Oket megvaltoztatni! Atnevelni Oket nem tudod, de onmagad megtudod nevelni, tanuld meg azt, hogy alkalmazkodsz es szot fogadsz, de soha ne feleselj, mert akkor szinten ingerled Oket!

TEhat tobbet esszel, mint erovel! Ez egy nagyon jo kozmondas!

Ne sertegesd a szuleidet, Neked szukseged van a szulore, a segitsegukre, hogy letezni tudj, a MAmadnak szuksege van egy tarsra, tehat kolcsonosen szuksegetek van egymasra, fogadjatok el egymast!

2011. jún. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan kamasz a világon, aki legalább egyszer ne gondolt volna szökésre.Van, aki bukás miatt, van aki a szegénység elől, van aki a szigor elől, és olyan is akad aki a szeretethiány elől.Fiúknál ez a leválási időszak kezdetét jelenti.Nincs ezzel különösebb teendő.Szökj el nyugodtan, de előtte jó volna valami munkát találnod, mert éhen, fedél nélkül, ruhátlanul, pénztelenül lehet, hogy olyan helyzetekbe kerülhetsz, amitől a családod nem tud megvédeni, mert hogyan, ha azt sem tudják, hogy hol vagy.Átesik ezen mindenki-hidd el, de eljön majd a te időd is.Hamarabb. mint gondolnád.
2011. jún. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
19.53-nak tök igaza van. Meg persze a többieknek is. Én is, még 4 éve, 14 évesen tök jó ötletnek tartottam volna az otthonról megszökést, de hallgass rám és maradj a seggeden. Ha elmennél otthonról, max rájönnél, mennyivel jobb is volt a családoddal, de nem értem, hogy miért kell a legrosszabbat megtapasztalni ahhoz, hogy hálát tudj adni azért, ami nem mindenkinek adatott meg. Ha 4-5 év múlva is így gondolod majd, akkor tedd. De addig te még csak a magad képviseletét sem tudod ellátni.
2011. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim válasza:

szia,

én is iszonyú sokszor érzek igy(mármint hogy meg kéne szökni)...csak nem merek.....mert hova?...és egyedül lenni,napokig;hetekig esetleg honapokig....szval én nem vállalom be...

de am sztem szimplán ülj fel egy vonatra.....(ezt nem hülyeségből mondom)

2011. jún. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
... a következővel meg vissza!
2011. jún. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
74%

sztem nem nekünk kéne megszabni hogy micsináljon......és sztem nem kéne nyaggatni azzal hogy ne tegye és hogy meg fogja bánni...mert én is majdnem megszöktem...és egyszer majdnem leugrottam egy hidrol.....és jo érzés volt...szval :)

(20:13-as vok)

2011. jún. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!