Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal veszekedtünk, és azt...

Anyámmal veszekedtünk, és azt mondta: ki dob a házból. Én erre azt feleltem, hogy a vonat elé ugrok, és, hogy ő lesz érte a felelős. Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 19 éves, fiú
2011. jún. 19. 21:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Fsaza kis dráma-játszma páros lehettek a mutterral együtt. Manipulatív a viselkedésetek, nem olaszok vagytok véletlenül? -.-
2011. jún. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
Éjjel megszólalt a szomszéd riasztója, és hajnali négytől ott üvöltött fél óráig (a szomszéddal?/magában?--> nem derült ki)! Aztán lenyugodott. De reggel megint elkezdte, én meg mondtam, hogy ezt nem hallgatom tovább (nagyon durva szavakat használt, és Istent káromolta, hol ott nagy hívőnek tartja magát). Becsuktam az ajtót, erre rám förmedt, hogy nem kell őt elviselnem. Azzal fenyegetett, hogy dolgoznom kell, és kidob a házból. Én meg mondtam neki, hogy akkor a vonat elé ugrom, és éljen együtt ezzel a bűntudattal élete végéig... Erre azt felelte, hogy belehalna a gyászba, de hogy őt már az sem érdekli... Tök zizi volt... Ne hogy már ő döntse el, mit kell végighallgatnom és mit nem...
2011. jún. 19. 21:28
 13/32 A kérdező kommentje:
Apai ágon sváb vagyok, ő meg nem tom...
2011. jún. 19. 21:29
 14/32 anonim ***** válasza:

Bírom azt, amikor valakinek így beolvastok, hogy majd csak a mekiben kap munkát...

De most mit csináljon, ha ehhez van tehetsége meg kedve, ennek örül? Menjen el egy olyan szakra, ahol a kínok kínját szenvedi majd, hogy letegyen akár egy tetves vizsgáit is, azért, mert avval biztos felső kategóriás melója lesz?

2011. jún. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Jah és pár éve volt már egy öngyilkossági kísérletem, szóval tudja, hogy mire vagyok képes... Télleg nagyon szemét vagyok. Amúgy azt mondtam neki, hogy nem gondoltam komolyan, szóval biztos lenyugodott, és egy darabig az lesz, amit én akarok
2011. jún. 19. 21:33
 16/32 anonim ***** válasza:
No látod. Máris nem látszol annyira szemétnek.
2011. jún. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Meg most nem igaz, hogy ha valaki tényleg szereti, amit tanul, meg jó benne, hogy nem kap vele munnkát. Én ezt nem tudom elhinni...
2011. jún. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Szeretem a magyar-szakot és nem cserélném le. Nem a pénzért csinálom, ez nyilvánvaló. Állítólag ehhez van tehetségem, és a tanárok is kedvelnek. Egy mesteri diplomával pedig lehetsz tanár, meg ilyenek...
2011. jún. 19. 21:47
 19/32 anonim ***** válasza:
76%
Te tényleg nem vagy gonosz. Egyszerűen beteg vagy.
2011. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
0%

Te hülye vagy utolsó???

Mért lenne beteg?

2011. jún. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!