Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal veszekedtünk, és azt...

Anyámmal veszekedtünk, és azt mondta: ki dob a házból. Én erre azt feleltem, hogy a vonat elé ugrok, és, hogy ő lesz érte a felelős. Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 19 éves, fiú
2011. jún. 19. 21:02
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

"Télleg nagyon szemét vagyok. Amúgy azt mondtam neki, hogy nem gondoltam komolyan, szóval biztos lenyugodott, és egy darabig az lesz, amit én akarok"

- bocs a helyesírási hibáért, csak a kérdezőtől idéztem, ő írta rosszul.

Szóval, azért írtam, hogy beteg, mert az, innen látszik.

Pszichológus vagyok, és ezen a mondaton szépen látszik, hogy manipulatív, zsaroló. Ha nem kezelik, veszélyes is lehet.

Bocsi, de tudom, mit beszélek, erről tanultam évekig.

2011. jún. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%
Látszik a kommentjeidből, hogy az összes öngyilkossági kísérletednek a manipulálás és az érzelmi zsarolás volt a célja, hogy mindenki téged sajnáljon és nyalja ki a segged, na meg legyen bűntudata. Gáz. Remélem anyádnak elege lesz és tényleg kivág mint macskát szarni.
2011. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
69%
Aki olyat leír, hogy "hol ott", arról én kötve hiszem, hogy tényleg magyar szakos. Ne mondd már, hogy ez is elírás...
2011. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
71%
Nincs egy apád, aki jól nyakon csavarna?
2011. jún. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Atya világ! Csak nekem tűnt fel, hogy a mai fiatalok, (pedig én sem vagyok öreg) fegyverként használják az öngyilkosságot, és minden kis szirszarra drámáznak, meg öngyilkosok akarnak lenni?

Öcsi, lesz még az életben nagyobb gondod is! De lehet már nem fogod megélni, mert hamarabb feladod! KOmolyan gondolkodj el azon,amit ide kiírtál, mert ez nem normális! Veszekdszel anyáddal és vonat elé akarsz ugrani? Tudja anyád, hogy mire vagy képes? Szép! - Nem gonosz vagy, hanem egy szuicid hajlamú, önértékelési problémás, manipulatív kis gyökér!

Egyébként meg, ha nem tetszik otthon a légkör el is lehet költözni, tudod nem vagy köteles otthon élni...el lehet ballagni dolgozni és albérletet, vagy koleszt fizetni...és akkor legalább a kis "nyugalmad" meglesz!

2011. jún. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszönnyük a hejesirási tanácsadást XD, mostantol űgyelek rá, hogy mindig mindent jol irjak, ne hogy valaki ne higgye el, hogy magyar-szakos vagyok... XD


Amúgy nem mondtam, hogy nem szeretek otthon lakni, de ami nem tetszik,arról hadd mondjam már el a véleményem. Ő reagálta túl, nem én, és nem beszéltem vele csúnyán.


Azóta sincs vitánk egymással, egy évben egyszer, ha veszekszünk, és már el is felejtettük...

2011. jún. 22. 20:44
 27/32 A kérdező kommentje:

Kedves "erről tanultam évekig". Köszönjük, az érdekfeszítő lélektani elemzést, de te nagyon el vagy tévedve. Ha néhány mondatból képes vagy diagnosztizálni egy szerinted komoly lélektani, vagy lélekkórtani rendellenességet, akkor gratulálok. A pszichiáter szakvéleménye szerint nem volt semmi bajom, csak a kamaszkori nehézségekre reagáltam a hormonműködésemnek és az akkori

helyzetítélő-képességemnek [a kötözködők kedvéért a szótagszámlálás szabályát figyelembe véve/ nem jelzős szerkezet keretein belül] megfelelően. Azt mondta, hogy ez nem betegség, de ha elhanyagoljuk, az lehet belőle. Felírt néhány gyógyszert, majd 12 óra elteltével kiengedett. Ennyi volt a történet. De biztos a te véleményed számít a tapasztalt szakorvosokéval szemben... Tudom, erre az a válasz, hogy pszichopata vagyok... Bla bla...

2011. jún. 22. 21:01
 28/32 A kérdező kommentje:
"mert az, innen látszik. " --> Minek oda vessző?
2011. jún. 22. 21:06
 29/32 anonim ***** válasza:
Keress mást pszichológust, aki oda is figyel rád. Sajnállak nagyon, és a családodat még jobban.
2011. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
Utolsó: Te nagyon szemét vagy...
2011. jún. 22. 22:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!