Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyámmal veszekedtünk, és azt...

Anyámmal veszekedtünk, és azt mondta: ki dob a házból. Én erre azt feleltem, hogy a vonat elé ugrok, és, hogy ő lesz érte a felelős. Gonosz vagyok?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, 19 éves, fiú
2011. jún. 19. 21:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Ha ez téged megnyugtat, nevezhetsz szemétnek, attól még mindig Te maradsz lelki beteg, nem én. Hidd el, attól nem én válok kevesebbé, hogy szemétnek nevezel. Sajnállak tényleg, de sok ilyen emberrel van dolgom a munkám során, már nem lepsz meg.
2011. jún. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Érzelmi zsaroló vagy. Anyukád temperamentumából ítélve ezt a viselkedésmintát tanultad meg. Ha még labilis idegrendszerrel és öngyilkos hajlammal is rendelkezel mellé, akkor az még veszélyesebb párosítás. Nem vagyok pszichológus, csak találkoztam már ilyenekkel. Minden rosszindulat nélkül: nézz magadba, olvass utána a dolognak, próbálj változtatni a hozzáállásodon. Ha nem megy, akkor menj orvoshoz.


A többieknek: Az ilyen emberek egy része piti kis önző, zsarnok természetű manipulátor. De egy részük, tényleg labilis, beteg, és akár öngyilkos is lehet, tehát komolyan kell venni az ilyet.

2012. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!