Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítenek a párod...

Nem idegesítenek a párod dolgai? Ha igen, akkor mik?

Figyelt kérdés
Engem pl kiakaszt, hogy állandóan alszik, egy kicsit nem figyelek oda és már horkol is. És nem azért mert fáradt, ma is kemény 3 órát dolgozott( ült az irodában), aztán hazajütt, reggeliztünk és már alszik is. Vagy amikor Play Stationon játszik, ilyen lövöldözős játékokat, az is kiakaszt. Meg, hogy mindent elfelejt, amire megkérem. Persze imádom, de idegesítenek az ilyen szokásai. Nektek is van ilyen?
2011. jún. 27. 12:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Engem az idegesít a páromban hogy hamarabb jár a szája minthogy használná az eszét! :)

Pl: Valaki kér tőle valamit,és ő igent mond utána elkezd gondolkodni hogy ő ezt nem is akarja meg hogy most mit csináljon. És ezt én hallgathatom! :)

Vagy ha össze kapunk valamin,nem gondolkodik hogy miket beszél össze csak mondja és mondja utána meg nem győz bocsánatot kérni.

De már meg szoktam és így imádom ahogy van! :D

2011. jún. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

Attól, hogy gyorsan felkapja a vízet, még ugyanúgy szeretem, sőt. Nem tudom, miért kell ilyen rosszindulatúan feltételezgetni. Senki sem tökéletes, még akkor sem, ha éppen ő álmaink nője/lovagja.


Aki mégis így gondolja, az vagy nem élt még együtt senkivel, vagy nagyon nagy a rózsaszín köd...

2011. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

Ő nagyon makacs, válogatós, a konfliktusokat úgy kezeli nagyrészt, hogy elhallgatja, félévente pedig rám zúdítja. Ha kérdezem hogy kér-e kaját, azt mondja nem, csinálok magamnak, azt ő tuti megeszi. Mindent elfelejt. Ritkán nézi a telefonját, mert mindig lehalkítva hagyja. Cuccai szanaszét néha, ha itt van nálam, mert megszokta hogy otthon felszedik utána. Komoly dolgokról nem tud beszélni, ha gond van, akkor is csak tőmondatokban reagál, viszont ha a téma a számítógép, a foci, hangtechnika vagy valami hasonló lényegtelenebb, be nem áll a szája.. Minden hétköznapi dolog neki egy külön rituálé, mert nem mindegy milyen bögréből iszik, milyen tányérból eszik, minden étkezéshez, és iváshoz megvan a külön kis "készlete". A zsepit háromszögbe hajtogatja orrfújás után, nekem eszembe se jut... :D Ugyan ez nem zavar, csak ilyen extra, ami vele jár, és az elején elég furi volt:P


Én is makacs vagyok, gyakran túlzásokba esem. Filmnézés közben szeretek beszélgetni is, ezzel az agyára megyek. Ha problémám van, egyből szeretném megbeszélni, hogy utána már ne kelljen vele foglalkozni, ő ugye halasztaná, amíg lehet...Eléggé hisztis vagyok, ha nem épp kiegyensúlyozott az adott helyzet, ettől is égnek áll a haja. Sok időbe telik míg összekészülök, nehezen döntök. Sok piperecuccom van. Ötször minimum leellenőrzöm ha megyünk valahová, hogy mi kell, mi legyen nálunk... :D Ezt se szereti, ő sietne már, amikor én még kész se vagyok. Ha valami nagyon nem tetszik, egy ideig nem szólok hozzá, ő ezt nehezen kezeli.


Több nem jut eszembe :D

2011. jún. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Egyetértek


az utolsó 13:07-es,némelyik olyan ledegradálóan ír a párjáról...:(

2011. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
első válaszoló,rád nem vonatkozott,olvasd végig a többit,van olyan ami elég gáz
2011. jún. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:08"


Akkor miért vagy vele,csupa negatívum amiket írsz,neked semmi nem tetszik a párodban...nem kötelező

2011. jún. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy van olyan, aki úgy ír a párjáról, mintha nem is szeretné, de azzal abszolút nem értek egyet, hogy minek vagyunk vele, ha ennyi minden idegesít..... NINCS KÉT EGYFORMA EMBER! Emberek vagyunk, van akit ez, van akit az idegesít, van aki ezt csinálja idegesítően, van aki meg azt. Hiába imádom a páromat, azt észreveszem benne, hogy túlzottan aggódós, annyira, hogy az már sok. Én másmilyen vagyok, emiatt zavar az ilyen, de eszem ágába nem jutna elhagyni ilyen dolgok miatt, mert ezek apróságok, amik jelen vannak a mindennapi életben, de nem meghatározóak. És ezek ellenére imádom a férjem, mert kiváló férj és apa és szeret, tisztel engem.
2011. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
2011. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Eleinte fel sem tűntek a hétköznapi hibái, most viszont már minden apróság idegesített, amit addig észre sem vettem. Szakítottunk.
2011. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Engem a szelektív memóriája(nem hallotta tehát nem mondtam; nem látta tehát nem mutattam; nem tudja tehát nem magyaráztam el, nem csinálta meg tehát nem kértem meg stb stb) és a MINDEN NAP hajnalig tartó számítógép zúgás akaszt ki. Mondtam már neki, hogy vagy vesz egy új ventillátort a gépbe, vagy az egész cucc a kukában fog landolni. (máshova nem tudjuk a gépet tenni, kicsi a lakás)


Tehát van némi teendőm. Be kell kameráztatnom és hangszóróznom az egész lakást, hogy vissza tudjam játszani neki amit mondok-mutatok-magyarázok-kérek.

Meg keresni egy szakembert aki kicseréli a gépben egy ventillátort továbbá leválasztom a szobát gipszkartonnal (még kisebb lesz) hogy tudjon qrvázni hajnalig vagy lövöldözni vagy mittudoménmizni a gépen...csak végre tudjak ALUDNI! :)

2011. jún. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!