Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítenek a párod...

Nem idegesítenek a párod dolgai? Ha igen, akkor mik?

Figyelt kérdés
Engem pl kiakaszt, hogy állandóan alszik, egy kicsit nem figyelek oda és már horkol is. És nem azért mert fáradt, ma is kemény 3 órát dolgozott( ült az irodában), aztán hazajütt, reggeliztünk és már alszik is. Vagy amikor Play Stationon játszik, ilyen lövöldözős játékokat, az is kiakaszt. Meg, hogy mindent elfelejt, amire megkérem. Persze imádom, de idegesítenek az ilyen szokásai. Nektek is van ilyen?
2011. jún. 27. 12:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

De!Vannak dolgok amik néha idegesítenek, ha nekem is rosszabb kedvem van,pms-es vagyok!A rendetlensége

legfőképpen!

De én is szoktam őt idegesíteni néha,szóval kölcsönös!

2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

Az idegesít benne a legjobban,hogy rendetlen. A koszos zoknikat lusta berakni a szennyesbe,mindenhol ledobálja,a konyhában(mellette van a fürdő) az egyik széken hagyja állandóan a mosnivaló ruháit,pedig onnan csak pár lépés berakni ahova való. Ha nekiáll főzni az egész konyha olyan,mint a tájkép csata után,beviszi a kaját az ágyba,majd miután végzett nem viszi ki,hanem lerakja az ágynak arra a felére,ahol én szoktam aludni,és nyugodtan nézi tovább a tv-t,ó és még mennyi ilyen van.... Még jó,hogy vagyunk mi nők! :)


26/N

2011. jún. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

13:07, legalább nem vagyok egyedül ezzel. :)


Az első 25 alkalom még vicces volt, de már nagyon idegesít... Ha meg megkérdezem, hogy segítsek-e valamit, akkor meg "szívem, ilyenkor hagyjál már"...

2011. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem, nem idegesít. Ha idegesítene, vagy idegesítenének a dolgai, nem lennék vele.
2011. jún. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Viccelsz? Ha számít a véleményem,nincs olyan ember,aki minden irányból tökéletes lenne!!

2gyerkőccel vagyok itthon,útban a harmadik. Egyébként sem voltam nagy portölő soha (1-2 havonta kap el a portörlési-láz),ez most sincs másképp. De mostanában ha nem is napjában,de legalább heti 3-4 alkalommal az orrom alá dörgöli,hogy portalanítani kellene. Rendszerint olyankor jön rá így a dilihopp,amikor alig kell valamit csinálnia (fát hoz be,megeteti a kutyát).

Meg amikor "Ő spórolós" nem eszi meg a leves levét. A kenyér haját le kell neki vágni-így szokta meg- és este mindig megkérdezi,hogy mi a vacsi/ ergo szolgáljam ki.

Én is imádom,és Ő is elnéz 1-2 olyat nekem,ami rám igazán jellemző. Asszem ettől nevezhető 2 ember 1 párnak. :-D

2011. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
ébredés után már rögtön kornyikál.
2011. jún. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Megint a 2gyerkőcös vagyok.

Eszembe jutott még valami. Az egyik ismerősünknek is 2 gyereke van,ők nagyobbak,és a párom rendszeresen megjegyzést tett itthon,hogy már megint mennyire fel vannak öltöztetve (20 fok,1 sapi,2 pulcsi,2 naci-nem vicc!) Erre tavasszal,szintén verő fényes napsütésben,20 fokban, velem vitázott,hogy adjak sapkát a csajokra,kell még egy pulcsi... Na,ezzel sikerült akkor kiakasztania.

2011. jún. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

Egyik válaszoló vagyok,még csak annyit,hogy ameddig

a szüleivel lakott,sokkal rosszabb volt,ő volt anyuci egyetlen pici fia és neki mindent szabad volt!Szétdobálni a ruhát,válogatni a kajában,pofákat vágni az ebédhez stb.

Nos mára már elég jó letört a szarva,már nem olyan....

2011. jún. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
28%
Hatalmas szerelem lehet amúgy, ha idejöttök és soroljátok a hibáit, mert megtehetitek, kb le sem tudtok állni. Nem minden válaszadóra vonatkozik, de pár hozzászólásból minimális szeretetet vagy iránta való tiszteletet sem lehet kiérezni, nemhogy szerelmet. A párotokról van szó, akivel azért vagytok együtt, mert őt választottátok!! Úristen, mintha muszáj lenne.
2011. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
32%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:18

egyetértek

2011. jún. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!