Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem idegesítenek a párod...

Nem idegesítenek a párod dolgai? Ha igen, akkor mik?

Figyelt kérdés
Engem pl kiakaszt, hogy állandóan alszik, egy kicsit nem figyelek oda és már horkol is. És nem azért mert fáradt, ma is kemény 3 órát dolgozott( ült az irodában), aztán hazajütt, reggeliztünk és már alszik is. Vagy amikor Play Stationon játszik, ilyen lövöldözős játékokat, az is kiakaszt. Meg, hogy mindent elfelejt, amire megkérem. Persze imádom, de idegesítenek az ilyen szokásai. Nektek is van ilyen?
2011. jún. 27. 12:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Attól hogy ismeri valaki a párja hibáit még ugyanúgy szereti. De mi pl 6 éve együtt vagyunk nem pár hónapja hogy azt mondjam semmi nincs ami idegesít. Attól hogy felsorolja még szeretheti. Ti nektek mikor meg leesik a rózsaszín szemüvegetek,akkor lehet sokkal nagyobb listát irtok, vagy szakítás lesz.
2011. jún. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
folyton morog valami miatt... :D aztán, hogy imád velem vitatkozni és direkt ellentmondani, mint egy rossz gyerek... de ami a legjobban kiakaszt, hogy folyton várnom kell rá... 26/nő
2011. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

17:03-asnak


Mi se pár hónapja vagyunk együtt,együtt élünk,vannak amik idegesítenek,mert hát senki sem tökéletes,a rózseszín köd már nálunk is lehullott...engem ez a válaszoló akasztott ki :

"Számomra is az alvás az egyik kiakasztó dolog. A másik az evés. Hihetetlenül válogatós. Nem szeretem az indokait. A konfliktus kezelési képessége egyenlő a nullával. Nem tetszik, ahogy bánik a családjával. Nem tetszik, hogy nem érdekli saját maga se."

totál az jön le az írásából,hogy a hócipője tele van és a pasija púp a hátán...

2011. jún. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Ez a forum nagyon nagyon vicces :)

már elkeseredésemben kerestem ilyen jellegű témákat a neten, és amikor ide kerültem... hát szétnevettem magam...

sajnos mi is ebben a stádiumban vagyunk... 10 éve vagyunk együtt, és valahogy most jutott el erre a szintre a kapcsolatunk hogy olyan apro dolgai zavarnak... és annyira igaz hog amikor az ember évekig teljesen másnak látja a párját, mint amilyennek egy kivülálló, aztán ha eljön a pillanat mintha egy tükröt tartanának elég, minden de minden rossz tulajdonságát észreveszed... és mivel te vagy a felesége, párja, természetesen zavarni fog hogy egy neveletlen nagy gyerekkel élsz együtt, nem pedig a minta férjjel...


nagyon megijedtem hoyg ezzel egyedül vagyok, és persze ettől még nem lett jobb, de sikerült egy kicsit visszazökkennem hogy nem az én párom egyedül akivel nem minden pillanat gyönyörű :) nagyon szeretem és üzenem azoknak akik még nem ezen az "oldalon" állnak hogy használjanak ki minden pillanatot amig még semmi hibát nem vélnek felfedezni a másikban :DDD

2013. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!