Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti önbizalmatok...

Feleségek! A ti önbizalmatok is elszállt volna?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kihúztam a férjemből, nagyon nagyon nehezen, hogy nem ellenezn ha leadnék valamennyit a súlyomból. Nagyon sokáig kellett fondorlatoskodnom, mire válaszolt, mert addig csak a "nekem így tetszel", "nagyon szép vagy", nem "dehogy kell fogynod" szöveget ismételgette. Aztán valahogy mégis kiszedtem belőle az igazságot. Biztosan nem akart eddig megsérteni, hogy a régi súlyom jobban tetszett neki. Amúgy nem vagyok egy dagadék, mert kb. 8-10 kg felesleg van rajtam. Az is szépen elosztva. Mikor megismerkedtünk, kifejezetten vékony voltam. Szóval, mikor végre kimondta amit hallani akartam, amit belül mindig is sejtettem, akkor meg tök rosszul esett. (neki nem mutattam) Vajon más férfi is van úgy, hogy a felesége szemébe azt hazudja nagy kegyesen, hogy "jó vagy te így édes", aztán meg mikor ránéz akkor magában ezt gondolja. "Ejha..azért jó kis hasa van és ez a fenék is már túl van a tenyérbe illő kategórián."
2011. jún. 29. 15:13
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

Miért is kell sajnálni a férjemet? Mert van rajtam 10 kg?

Egyébként nem zabálok, mint egy disznó. Sőt! Jó ideje próbálok leadni, csak nem nagyon megy. De most ez vörös posztó volt nekem. Meg fogom mutatni, hogy akkor is leadom azt a jó pár kg-t.

2011. jún. 29. 15:21
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ha nem tetszel a férjednek, nem kíván téged, annak azért van érzékelhető jele. Ha jól vettem ki, itt épp te jártál addig-addig a nyakára, amíg nagy nehezen kimondta, hogy hát igen, jobban tetszettél neki vékonyan, aztán meg úgy érzed, a lelkedbe van taposva. Vagyis nem a férjed sértett meg, inkább te magadnak "harcoltad ki", hogy rosszul érezhetsd magad.


Amúgy meg NYILVÁN jobban tetszel neki a plusz kilók nélkül, ha egyszer egy vékony nőhöz kezdett vonzódni. De ez még nem azt jelenti, hogy most nem lehetsz szép és kívánatos, de még azt sem, hogy kevésbé vonzódna hozzád. Szóval ha TE akarod, hogy még jobban tetsszél neki, akkor próbáld meg leadni azokat a plusz kilókat. Ha meg elfogadod magad így is, valószínűleg ő is el fog. De magadnak ne provokáld már ki, hogy olyasmit éreztessen veled, amit a férjed magától nem is akart volna!

2011. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az én önértékelésem rendben van, ezért engem az sem izgatna ha dagadtnak tartana a párom! Végülis önmagamért szeret, nem? A lényeg, hogy magadnak tessél, utána már nem fogod zokon venni a párod kritikáját.

Az más kérdés, hogy néha diétázok. Ne eröltesd ki belőle, hogy kövér vagy-e vagy sem! Csak magadat kínzod!

Magadnak akarj megfelelni elsősorban!

2011. jún. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egy nő házasság után is legyen nő. Most éppen gyermeket várok(második), de még így is figyelek, hogy ha megyünk valahova csinos legyek, mert tudom hogy a "Nekem melegítőben is tetszel" kijelentés csak bók:-) Még jobban tetszem, ha csinosan, ápoltan jelenek meg. Persze ugyanezt elvárom a férjemtől is:-)
2011. jún. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
67%
Neem te Szerencsétlen! Már bocs, nem a 10 kilód miatt sajnálja a férjedet, hanem mert ilyen marhaságot csinálsz, hogy kikényszeríted belőle az igazságot, aztán meg itt gyakorikérdésen kiírkálod, hogy mennyi megbántódtál azon, amit te magad kényszerítettél ki!!!
2011. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
77%
A jobb napjaimon én is azzal nyugtatom magam, hogy szépen arányosan oszlik el rajtam a túlsúly és csak 5-6 kiló. A valóság az, hogy merő narancsbőr a s3ggem és a combom és van egy kis pocakom is. Ez van. Dolgozok rajta, hogy eltűnjön. Te meg nyomd ki a szemét, ha nem tetszik, hogy észreveszi.
2011. jún. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
89%
Más szájából akartad hallani,azt,ami nem tetszik saját magadban.Én ezt nem értem.Létezik az a dolog,amiről beszélsz,aláírom.Nálam pl. úgy,hogy barátnőm felszedett tízen akárhány kilót,pár év alatt.Teljesen eltunyult.Tetszett nekem úgy kerekdeden is,de az már nem tetszett,hogy olyan tunya lett és ha mentünk 10 métert,akkor már rosszul volt.De nem akartam szólni,mert megsértődött volna,pontosan úgy,mint te.Ő fogta magát egyik nap és elhatározta,hogy ő így saját magának nem tetszik és el kezdett tenni azért,hogy változzon.Lefogyott.Nem mondhatom azt,hogy ugyanúgy tetszik,mint amikor kerekded volt,hiszen most már nem tunya,jobban meg van saját magával elégedve,csak úgy sugárzik,jobb lett a közérzete,kedve is.Most még jobban tetszik.Ez van.A szerelmem iránta viszont töretlen.
2011. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
92%
Az is lehet, hogy azért mondta, hogy fogyhatnál, mert már felidegesítette, hogy állandóan ezt kérdezed tőle és véget akart vetni ennek a vitának. Én különben nem sértődnék meg, inkább úgy venném, hogy támogat a fogyózásban. Én 172cm vagyok és 50kg voltam mikor megismerkedtünk, most meg 60vagyok. Én is állandóan kérdezgettem, hogy kövér e vagyok(mert már nem vagyok csont sovány, hanem van alakom) és a végén azt mondta, hogy igen, leadhatnák 5kg-ot. Én el is kezdtem koplalni, ő pedig megharagudott, hogy nem eszek, meg hogy nem vagyok normális, hogy megint úgy akarok kinézni, mint egy csontváz. És tudom azóta, hogy igazat mond, mikor az alakomat dicséri.
2011. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Ja, tudod te is nagyon jól az igazságot! Látod a tükörben azt a 10 kiló pluszt. Tudod te nagyon jól, hogy a férjed is látja rajtad, tudod, hogy biztos jobban tetszettél neki vékonyabban. Nyaggatod, hogy mondja már ki mondja máááár kiii!! Kimondja, erre rosszul esik neked. Na ezt tedd be a polcra..!
2011. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%
Szegény pasas! Most nem lesz neki szex pár hónapig, az tuti! Vigyázni kell az önbizalomhiányos, de fondorlatos nőkkel, úgy ám!
2011. jún. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!