Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti önbizalmatok...

Feleségek! A ti önbizalmatok is elszállt volna?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kihúztam a férjemből, nagyon nagyon nehezen, hogy nem ellenezn ha leadnék valamennyit a súlyomból. Nagyon sokáig kellett fondorlatoskodnom, mire válaszolt, mert addig csak a "nekem így tetszel", "nagyon szép vagy", nem "dehogy kell fogynod" szöveget ismételgette. Aztán valahogy mégis kiszedtem belőle az igazságot. Biztosan nem akart eddig megsérteni, hogy a régi súlyom jobban tetszett neki. Amúgy nem vagyok egy dagadék, mert kb. 8-10 kg felesleg van rajtam. Az is szépen elosztva. Mikor megismerkedtünk, kifejezetten vékony voltam. Szóval, mikor végre kimondta amit hallani akartam, amit belül mindig is sejtettem, akkor meg tök rosszul esett. (neki nem mutattam) Vajon más férfi is van úgy, hogy a felesége szemébe azt hazudja nagy kegyesen, hogy "jó vagy te így édes", aztán meg mikor ránéz akkor magában ezt gondolja. "Ejha..azért jó kis hasa van és ez a fenék is már túl van a tenyérbe illő kategórián."
2011. jún. 29. 15:13
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:

Nem esik ez jól az ember hiúságának az biztos, még ha meg is értjük, el is fogadjuk. De hát nőből vagyunk... :)

Szerintem a legjobb lenne ha közösen váltanátok egészségesebb életmódra. Az ő alakján nincs mit javítani? Mert ha egy pici is van, akkor mindkettőtöknek jót fog tenni egy kis sport, egészségesebb étrend.

2011. jún. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Hát persze, hogy tudom az igazságot! Nem azt kérdeztem tőle, hogy látja-e ő is. XD

A kérdésem az volt, hogy mit szólna hozzá ha leadnék pár kg-t? Erre mondta, hogy ha én úgy érzem, akkor adjak le.

Szóval nem azt mondta pl., hogy "Isten ments! Csodás vagy így is." Ebből leszűrtem, hogy a régi alakom jobban bejön neki.

2011. jún. 29. 15:30
 23/44 A kérdező kommentje:
Neki is van leadnivalója, de ő el is kezdett sportolni reggelente egy jó ideje. Munka előtt 1 órát edz.
2011. jún. 29. 15:31
 24/44 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem el kell válnod tőle xDDD. Nem érdemel meg Téged! xDDD
2011. jún. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
80%

"A kérdésem az volt, hogy mit szólna hozzá ha leadnék pár kg-t? Erre mondta, hogy ha én úgy érzem, akkor adjak le.

Szóval nem azt mondta pl., hogy "Isten ments! Csodás vagy így is." Ebből leszűrtem, hogy a régi alakom jobban bejön neki."


Te beteg vagy? Már bocs. Mi a rákot mondjon? Ez olyan, mintha megkérdeznéd, hogy narancslevet igyál vagy barackot ő meg azt mondaná, hogy amelyik jobban esik és és ebből elkezdenél kombinálni...

2011. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
53%

De miért is kéne hazudnia!

Én pl. terhes vagyok és sokat híztam. Ahhoz képest,hogy tavaly nyáron kb. 52 kg voltam, most 72. vagyok. Nem vagyok hülye, látom magamon, zavar is, de amíg nem nem szülök sok mindent nem tudok csinálni. Én is megkérdeztem a párom,hogy nagyon kövér vagyok? Erre jött egy kedves és fair válasz: gyönyörű vagy, imádlak, de picit összekapkodtad magad, de nem baj, mert tudom,hogy majd leadod. Ennyi. Ebből nem csináltam gondot. Most tényleg hazudtassam vele azt 20 kg plusznál,hogy egy dekát sem híztam és így formás a popsim. Ugyan már!

2011. jún. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem, ezidő alatt már csinálhattál volna 50 felülést, vagy futhattál volna 2 kört.
2011. jún. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

A tehresség az más. :) Jó egészséget neked meg a babának. Majd leadod.


Furán nézne ki ha a munkahelyen elkezdenék felüléseket csinálni. (és ne gyertek azzal légyszi, hogy munkaidőben minek írok ide, nyilván sokan teszik még ez)

2011. jún. 29. 15:36
 29/44 anonim ***** válasza:
81%

Akkor nézegess neten jó tornagyakorlatok után... no :)

Egyébként, tényleg nem értem, hogy mit vártál tőle. Vékony voltál, mikor elvett feleségül. Valószínűleg nem véletlen vett el!

2011. jún. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:
Igen, nem véletlenül vett el, de nem csak a vékony testemért. Hú, most nagyon elhatároztam magam, hogy nyár végére ha nem is mindet, de háromnegyedét leadom annak a 10-esnek.
2011. jún. 29. 15:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!