Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek! A ti önbizalmatok...

Feleségek! A ti önbizalmatok is elszállt volna?

Figyelt kérdés
Tegnap előtt kihúztam a férjemből, nagyon nagyon nehezen, hogy nem ellenezn ha leadnék valamennyit a súlyomból. Nagyon sokáig kellett fondorlatoskodnom, mire válaszolt, mert addig csak a "nekem így tetszel", "nagyon szép vagy", nem "dehogy kell fogynod" szöveget ismételgette. Aztán valahogy mégis kiszedtem belőle az igazságot. Biztosan nem akart eddig megsérteni, hogy a régi súlyom jobban tetszett neki. Amúgy nem vagyok egy dagadék, mert kb. 8-10 kg felesleg van rajtam. Az is szépen elosztva. Mikor megismerkedtünk, kifejezetten vékony voltam. Szóval, mikor végre kimondta amit hallani akartam, amit belül mindig is sejtettem, akkor meg tök rosszul esett. (neki nem mutattam) Vajon más férfi is van úgy, hogy a felesége szemébe azt hazudja nagy kegyesen, hogy "jó vagy te így édes", aztán meg mikor ránéz akkor magában ezt gondolja. "Ejha..azért jó kis hasa van és ez a fenék is már túl van a tenyérbe illő kategórián."
2011. jún. 29. 15:13
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Persze, ne érts félre, sejtem, hogy csak az alakod miatt vett el!! Ez egyértelmű! Viszont, ha nem tetszettél volna neki külsőre akkor anno, tuti nem vesz el!

De ugye érted a lényeget?

2011. jún. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

*nem csak az alakod miatt!

Bocs, félreírtam....

2011. jún. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Itt a terhes bálna!:)

Köszi!

Nézd, szerintem jobb,hogy nem hazudik. Mert így legalább tudod,hogy egy picit javítanod kell magadon. Semmivel nem jobb annak, akinek a férje naponta a szemébe mondja,hogy hú de szép vagy, aztán a baráti körben meg olyanokat mondd: azért jó lenne még egyszer átérni az asszony derekát, mint anno, de most már a combját is alig (ez megtörtént példa:))!

Lehet azt látni egy pasin,hogy bántani akar, vagy csak őszinte, de azért imád!:)

2011. jún. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
74%

Ne haragudj, de magadnak kerested a bajt.


"Nagyon sokáig kellett fondorlatoskodnom, mire válaszolt..."

Én is nő vagyok, de az ilyen nőket mint te, egyszerűen nem tudom megérteni.

2011. jún. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy ez is egy jó kis oka a véget érő házasságoknak. Az emberek képtelenek őszinték lenni.
2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, ezt nem mondod komolyan?

Én alapból egy nagy szemét vagyok, de ha valaki elkezdi ócsárolni a saját alakját, akkor az az első, hogy szép ő így is. A Friderikusz Sándor, és az emberek 20%-a, aki nem így tesz! Te meg hogy lehetsz ilyen ostoba, és kibírhatatlan, hogy kierőszakololod a FÉRJEDBŐL, hogy van rajtad felesleg, aztán meg elszáll az önbizalmad.

Normális vagy, őszintén? Nem lett volna egyszerűbb, ha elkezdesz fogyókúrázni, leadod a felesleget, aztán szépen csöndben MEGVÁROD amíg megdícsér, hogy ejjha? Úristen, anyám is ilyen, általában ilyenkor szoktam apunak palacsintát sütni, mert sajnálom Őt. Jesszus..

2011. jún. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

"Én alapból egy nagy szemét vagyok, de ha valaki elkezdi ócsárolni a saját alakját, akkor az az első, hogy szép ő így is."

És így is gondolod? Mert az más, mint a másik képébe hazudni, a háta mögött meg egészen mást gondolni. Egy kapcsolatban meg ultragáz!

2011. jún. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
;D
2011. jún. 29. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
"Ha azt gondolod, hogy kövér vagy, akkor az is vagy, ne akard, hogy a szemedbe mondjuk."
2011. jún. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

OMG! ha reálisan látod magad, akkor miért kell a férjedből kierőszakolni azt, amit te is tudsz.

ahelyett, h ilyeneken nyomod a drámát, inkább mozogj valamit, vagy egyél kevesebbet.


én tudom magamról, h kövér vagyok, és teszek is ellene, nem pedig a párommal fényeztetem magam, h így is szép vagy, blabla... inkább mondja azt, h szívem, gyere, mozogjunk valamit, menjünk bringázni, sétálni. rajta is van elég súly :) ezáltal hülyén is nézne ki, ha ő dagadtozna engem :) megteszem helyette is :)

2011. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!