Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám kattant, a családom...

Anyám kattant, a családom utál. Mit tegyek? Lent bőv.

Figyelt kérdés

a szüleim teljesen kikészítenek,anyám nem mosogat el utánam,ha egy tányért ott hagyok,és pont mosogat,félre teszi nekem,minden k*rvának elhord,engem nem csíp mert nem nyalizok neki mint a hugom. még azt sem tudja hogy pár napja van barátom,mert nem bízok benne,nem lehet vele egy fedél alatt élni,apám is mondta hogy nem teljesen 100as. szerinte én vagyok Székesfehérvár k*rvája. tökjó. XD meg hoyg csak a b*száson jár az eszem. jó tudni. :D soha nem ártottam neki,nem tudom,engem valamiért nem szeret,de már kicsi korom óta. most a tesóm elmegy pár napra a haverja nagymamájához,ahol kap enni ugye ez alap,meg mindent,és a tesóm kért 3000 forintot,adnak neki,holott én hónapok alatt nem kapok ennyit. ha 500 forintot kérek,már el vagyok átkozva. rám már nemis főz,úgy számítja hogy én nem eszek,mosni is alig mos. mindig azt mondja hogy ellenszenves vagyok,és irritálom. nagyon kedves .. beszélni nem tudok vele,nem hallgat rám,van hogy éjjel bejön és kutat nálam,ha rá szólok,akkor meg én vagyok a r*banc.

17L (a tesóm 14L)


2011. jún. 30. 10:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Igen ma eléggé felhuzott egy kedves szülő,akitől épp elvenni készülünk a gyereket,nem irnám le hogy mit mondott mit csináljunk a gyerekkel,és feljötem ide válaszolgatni,és kibukott belőem a sok szar,amit látok.Sorry ha megsértettelek.És igen elehet fáradni irodában is ,minden féle munkában ha valoban dolgozás folyik.Remélem nincs harag.
2011. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!