Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, barátnők! Szokott...

Feleségek, barátnők! Szokott nektek a párotok, férjetek ruhát, cipőt, stb. vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem csak ünnepre, szülinapra, karácsonyra gondolok, hanem, hogy van itt olyan akinek csak úgy vásárolgat a "pasija"?
2011. júl. 1. 10:39
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
13%
Nem igazán jellemző. Ha együtt megyünk olyan szándékkal hogy vásárolunk, mindenki veszi a sajátját. Néha mikor mondom egy két ruhára, hogy hú de jó, kérdi megvegyem? Én meg mondom nem kell. Soha nem kaptam talán csak alkalmakkor ruhát, de nem várom el, hogy megvegyen nekem vmit is.
2011. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
27%

De ha külön kasszán lennénk akkor is... nekem az nem ajándék, hogy én választok ki valamit és ő fizeti.

Abba semmi kedveskedés, személyesség nincs...



Akkor már fordítva.. válasszon ő nekem valamit amiről eszébe jutok, tetszik neki és kifizetem... de sokkal inkább lesz tőle ajándék érzésem.

2011. júl. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Mi közös kasszán vagyunk. Ha nálam van pénz én fizetem ki mindkettőnkét, vagy fordítva.
2011. júl. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
53%

Tekintve, hogy lényegében ő tart el, így tulajdonképpen szinte mindent ő vesz nekem :)

Ruhát, cipőt amúgy én szoktam elmenni megvenni, tőle ékszereket szoktam kapni. Csak fülbevalót és nyakláncot hordok, ezek jók, mert nem tudja elszúrni a méretet :D

2011. júl. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nem, de néha meglep olyan dolgokkal, amikre semmi szükségem és csak a fiókban porosodnak.
2011. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Mivel mindketten egyetemisták vagyunk és én nála jóval csóróbb, ezért megesett, hogy elrongyolódott a régi edzőcipőm és nem volt másik ,csak utcai. Pár alakommal hordtam az övét :S. Aztán elmentünk együtt sportcipőt vásárolni és ő is fizette nekem. Igaz nagyon rosszul esett, hogy neki kellett rólam gondoskodnia.


21/L

2011. júl. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
11:45, emiatt ne érezd magad rosszul, azért a párod, hogy segítsen rajtad, ha baj van. Ettől még nem kihasználod. :)
2011. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
És ha szakításkor visszakéri..??
2011. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Az én férjem a női ruha osztályon olyan lenne, mint elefánt a porcelánboltban(itt nem a termetére gondoltam). Még velem sem jön el, inkább azt mondja, hogy menjek a barátnőmmel vagy a húgommal. De valami aprósággal mindig meglep.
2011. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Az én férjem szokott.Ha tudja,hogy valamelyik ruha tetszik,akkor elmegy és megveszi,tudja a méretem.És ékszert is ugyanígy.Sokszor kaptam tőle már.De természetesen,ha együtt megyünk vásárolni,akkor én vásárolok.Én mondjuk nagyon bírom!!!Szerencsére nem csak a méretemet,hanem az ízlésemet is tudja :-)
2011. júl. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!