Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Feleségek, barátnők! Szokott...

Feleségek, barátnők! Szokott nektek a párotok, férjetek ruhát, cipőt, stb. vásárolni?

Figyelt kérdés
Nem csak ünnepre, szülinapra, karácsonyra gondolok, hanem, hogy van itt olyan akinek csak úgy vásárolgat a "pasija"?
2011. júl. 1. 10:39
1 2 3
 21/30 napietus ***** válasza:
76%
em vásárol nekem, mert nem tudja a mértem, meg úgy nem is igen lehet, ha nem próbálja fel az ember. ezért nem is szeretek ruhát kapni. vásárolni magam szoktam, mert ezt a tevékenységet annyira utálom, hogy nem hiányzik hozzá társaság, így magam is fizetek, de közös kártyáról (sküvőnk napja óta közös kassza van).
2011. júl. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 napietus ***** válasza:
76%
ha vesz valamit, inkább ékszert, azzal nem lő mellé.
2011. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
74%

Fordított a felállás, mert én nő létemre utálok vásárolgatni, ő viszont szeret. Így én toporgok, hogy "mennyünk máááá", ő meg vígan nézelődik még.

Viszont mivel a közös a kassza, maximum technikailag tud egyikünk fizetni (ki nyújtja oda a pénzt).

2011. júl. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Barátnő vagyok :)


Úgy, hogy én nem tudok róla, neten szokott nekem rendelni ruhákat.

Sokszor van úgy, hogy együtt vásárolgatunk, én nem vennék meg valamit, mert nem költenék rá annyit, akkor ő azt megveszi nekem (ha neki nagyon tetszik rajtam).

Illetve ugyanígy sokszor kapok "fél" ruhákat. Megkérdezi, hogyha fele ennyibe kerülne, megvenném-e? :)

2011. júl. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Csak úgy nem. De néha, ha mondjuk nézelődünk, megtetszik egy cipő vagy valami, és sajnálom rá a pénzt, akkor fel szokta ajánlani, hogy majd ő kifizeti. De ez ritka, mert nem is várom el.
2011. júl. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, veled mi a helyzet?
2011. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ruhákat, cipőket meg parfümöket és ékszereket kapni. Velem ez a helyzet. Nem is várom el, nem vagyok sem eltartott, sem kitartott. Csak úgy érdekelt volna, hogy mások hogy vannak ezzel. Mások is mindent maguknak vesznek, vagy néha meglepi őket a párjuk ilyen cuccokkal? Vagy ha nem meglepi őket, akkor mondjuk kifizeti helyettük ha modjuk egy boltam a nőnek megtetszik valami.
2011. júl. 1. 20:01
 28/30 anonim ***** válasza:

Hát csak úgy vásárolgatni nem szokott, mert nincs rá keret.


Viszont ha szükségem van valamire amit anyagilag nem igazán engedhetek meg magamnak akkor szokott.

Pl tavaly ősszel ripityára ment a bokám és deformálódott a lábfejem. Mire bejött a tél még nem volt meg a lábműtétem (sőt még mindig várólistán vagyok) Viszont mindkét csizmám karcsúsított fazon volt egyik magassarkú. Egyikbe sem tudtam belegyömöszölni a fájós dagadt deformált lábam, már sírtam annyira fájt az erőltetés. Hát vett nekem egy jó nagy hótaposót :) Csúnya de kényelmes volt abban vinnem a gyerkőcöt ha sétálni mentünk.


Általában ruhaneműt, cipőt, ilyesmit kapok, együtt vesszük meg.


Gyedből nem lehet nagyon ugrálni kisgyerek mellett. Szerencsére a férjem jól keres így nekem is jut amire nagyon szükséges. :)

2011. júl. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Régebben még vett pár felsőt,sálat,de borzasztóan csúnyákat.Megbeszéltük,hogy inkább ne.

fizetni helyettem nem szokott,amig külön kasszán voltunk,akkor sem,most meg már nincs értelme,minek fizessen,más bankkárty,de ugyanaz a pénz lenne:)

2011. júl. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Persze, szokott. Van egy bolt, ahova viszonylag gyakran járok fehérneműt venni, egyszer amíg próbáltam megbeszélte az eladóval, hogy jegyezze fel minden méretem (mert ő képtelen megjegyezni :D) és azóta meglep fehérneművel, babydollal, harisnyával, stb :) Meg ékszert szokott venni, felsőt, nadrágot stb nem nagyon.
2012. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!