Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van belőlük!...

Már nagyon elegem van belőlük! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A bátyám és a szemközti szomszéd, idejárnak a teraszunkra cigizni, itt vannak egy nap minimum 3x, jó sokáig... Az a baj, hogy nagyon be száll a cigifüst, az udvaron van egy cica aki szintén szívja a füstöt, tehát bejön a szag, mi is szívjuk, és az is nagyon káros! Anyámnak már mondtam, de nem, őt nem zavarja, ráfogja hogy nincs hová menniük. Könyörgöm, az a fiú az apjával él, semmi háziállat semmi. Miért nem tudnak odamenni?? Magas a vérnyomásom, és már borzasztóan felidegel, hogy lehet, hogy nekik a hibájából leszek még emellé is tüdőrákos, meg a cica is lesz beteg. Anya, nővérem és én élünk így, tehát itt 3 lány van, + 1 cica, a szomszédban meg csak egy férfi... Mit tudok még tenni? Persze hiába mondom anyámnak, csak velem kiabál folyton, hogy ő nem tud semmit csinálni. Pedig dehogynem! Ha megengedte el is kéne tiltani őket innen, mert az egész házban megy a méreg, ennyi erővel már simán drogozhatnék is... Elég érzékeny vagyok, és ez nagyon bosszant. Arról nem is beszélve, hogy amikor multkor kint voltam cicázni, az idegbeteg bátyám hozzámvágott valamit, hogy takarodjak be, mert jön a haverja cigizni. Nagyon rosszul esett, mert otthon vagyok, és ott vagyok ahol és amikor akarok. :'( Mit csináljak még? Nagyon beteg leszek :'( 13/L a bátyám 19, se végzettsége, se munkája, idegbeteg, a másik fiú meg 17 éves.

És a csikktartót(nem tudom hogy hívják) meg sosem öntik ki, azt is én öntöm ki a cica miatt. Mert a cicának ott a helye a teraszon. És amikor szegény a széken pihen, onnan is lelökik.


2011. júl. 2. 12:04
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha mész az utcán, majd akkor is hisztizni fogsz, hogy jaj cigiznek? :D:D:D:D Szegény macskánk meg semmi baja nem lesz. Főleg, ha teraszon dohányoznak, tudod levegő, ami elviszi a füstőt.
2011. júl. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

az emberi tolerancia nulla.ez itt memmutatkozik.


sztem illemszabály,hogy úgy cigizzünk,hogy a másikat ne zavarjuk.nem tudsz mit teenni sajn..

2011. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
12:58: a helyesírás meg pláne nulla...
2011. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
75%

Bolhából csinálsz elefántot. Ettől nem fogsz tüdőrákot kapni, és majd meglátod, pár év múlva azon fogsz kiakadni, hogy pont épp a tömény cigifüstbe nem engednek el (szórakozni). Tesódnak éppen annyi joga van otthon tartózkodni, mint neked. Az egyetlen személy, aki elküldhetné, az az anyukád, de miért küldené el a saját gyerekét, amikor így legalább találkozik vele?

Nyugodj meg, legyél egy kicsit jobb fej, ne rinyapináskodj, mert így az emberek nem fognak szeretni.

2011. júl. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Na azért nehogy már a kérdező legyen a hibás, mert nem akar cigifüstöt szívni...


Igenis bunkóság úgy rágyújtani, hogy bárkit is zavar az illető környezetében. Ez egy kulturált embernél nem is kérdés...

Az igaz, hogy pár alkalomtól még senki nem kap tüdőrákot, de attól még igenis zavaró lehet és káros az egészségre, főleg, ha valaki érzékenyebb rá. Én is ha elmegyek egy füstös szórakozóhelyre, egy hétig fáj a tokrom a füst miatt és elkezdek köhögni. Arról nem is beszélve, hogy büdös lesz a hajam, ruhám. Ez nem kényesség.


Kérdező szerintem túl sokat nem tudsz tenni. Esetleg menj el addig otthonról vagy zárkózz be a szobádba.

2011. júl. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Úristen, erkélyen dohányoznak, te bent vagy, ajtó, ablak becsuk, füst nem jön be. ENNYI.
2011. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
75%

És anyám még engem nevezett hisztis kamasznak... hozzád képest kezdő voltam.

Ne kényeskedj, csukd be azt a rohadt ajtót, ablakot és kész. Anyámék ketten bagóztak a lakásban, sokáig szomszédos vagy egy szobában velem, és nézd, 20 éves korom után is tiszta a tüdőm.

A macskádat meg jó hülyének nézed. Ha egy hónapra magára hagyod is vígan el lesz, és több esze van, mint neked. Ha nem tetszik neki a füst, odébbmegy és kész.

2011. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ohh b+ mennybe a szobádba zárd be az ajtót,ablakot vidd be magaddal a macskádat is, ültessed le a seggedet a gép elé és wowozzál annyi eszed van b+ mint egy döglött hintalónak...
2011. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy nekem nem lenne eszem. Nem pár alkalomról van szó. És hiába van csukva az ablak, mivel olyan lesz a ruhájuk, és bejönnek, ezért jön be a szag is.
2011. júl. 2. 17:16
 20/22 anonim ***** válasza:
Naa azért .... Miért lenne hisztis ... ? Azért mert nem akar tüdőrákot? Bár erre kicsi az esély de ezért nem hisztis inkább csak túl parázós .
2011. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!